У Кривому Розі відбулася XIV Міжнародна науково-практична конференція з транспортної безпеки

12.11.2019, Події
Друкувати

Участь у заході взяли представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, директорату з безпеки на транспорті Міністерства інфраструктури України, патрульна поліція, освітяни, медики.

Відкрив конференцію міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул. «Від себе особисто та депутатського корпусу міської ради вітаю всіх присутніх на XIV Міжнародній науково-практичній конференції «Транспортна безпека: правові та організаційні аспекти». Ми сьогодні зібрались обговорити проблеми, які стосуються практично всіх мешканців не лише нашого міста, але й держави.Тема конференції стала дуже актуальною у зв’язку з проголошенням Генеральною Асамблеєю ООН «Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху (2011 – 2020 роки)», а також тому, що тільки за рахунок використання кращих досягнень вітчизняної та зарубіжної науки можна вийти на якісно новий рівень організації дорожнього руху і зменшення соціальних та економічних наслідків від дорожньо-транспортних пригод».

За даними Патрульної поліції України, за 8 місяців 2019 року в Україні сталося понад 100 тис аварій, у яких вже загинуло близько двох тисяч людей. У свою чергу, за минулий рік зареєстровано більше 150 тис дорожньо-транспортних пригод і більше 3,3 тис загиблих. За статистикою, щодня у нашій країні трапляються понад 400 аварій на дорогах і 8 людей трагічно гинуть. При цьому, найбільшу кількість ДТП у цьому році реєструють у Києві та Київській області, Одеській, Харківській, Дніпропетровській та Львівській областях.

Відповідно до статистики, найчастішими причинами ДТП за участю автомобілів стають перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил маневрування, порушення правил проїзду перехресть, недодержання дистанції, керування транспортним засобом у нетверезому вигляді, а також порушення правил проїзду пішохідних переходів.

0 коментарів

Останні записи в блогах