У Кривому Розі відбувся благодійний концерт за участю кращих криворізьких музикантів (ФОТО)

04.01.2015, Культура
Друкувати

Драйвовий, гарячий, запальний рок ушкварили криворізькі рок-гурти на благодійному концерті в Палаці молоді і студентів КНУ. Новорічний доброчинний концерт “Небайдужі серця” на підтримку бійців, які нині боронять нашу Батьківщину в зоні АТО, організувала громадська організація «Патріотичний союз». 

Студентська молодь завітала послухати хіти улюблених місцевих гуртів “Нафаня & со”,  “Шепіт Нагваля”, “Генеза”, “Лабораторія 9”, “220 вольт”, “Opa Cha”, “Uncle tom the bend” і “Live loud”. Придбавши квитки і здійснивши добровільні пожертви, криворіжці вкотре засвідчили свій патріотизм і підтримку земляків, які зустрічають Новий рік у зимних окопах на лінії вогню. Молоді серця глядачів зігрівала потужна енергія музики і гаряча хвиля любові  до рідної землі, що опинилась під ворожим прицілом.

- Наша організація створена нещодавно задля допомоги і психологічної підтримки учасників АТО та їхніх сімей, - пояснює голова ГО “Патріотичний союз” Данило Півень. - До нашої команди входять молоді хлопці, які бажають допомогти. Маємо ще багато планів і проектів.  Кривий Ріг - велике місто, у нас багато волонтерських організацій, і ми прагнемо бути серед них, віддати всі свої можливості - час, кошти, бажання. Подяка усім, хто відгукнувся на наш заклик, - музикантам, волонтерам “Жіночої сотні”,  підприємцям і профспілковим організаціям, Криворізькому національному університету, студентам педагогічного інституту, які придбали більше 150 квитків на концерт. Всі кошти, зібрані на концерті, підуть на допомогу бійцям. Ми відзвітуємо в Інтернеті за кожну витрачену копійку. Хочу побажати нашим колегам-волонтерам залишатись такими ж вірними й чесними патріотами-українцями, якими вони є. Нехай Новий рік принесе усім удачу, мир і подальший розвиток нашої великої країни!

Волонтер Дмитро Демидов: 

- В зону АТО їздимо з серпня. Спочатку возили допомогу своїми силами, але знайти транспорт було нелегко. ГО “Патріотичний союз” допоміг нам і з транспортом, і з  приміщенням для збору допомоги. Ми доправляємо допомогу індивідуально - веземо машиною на місця дислокації криворіжців. Поки що нас лише п'ятеро, але думаю, штат буде поступово зростати. Ми стежимо за ротацією, переміщенням наших військових і дізнаємося їхні конкретні потреби. Наша допомога дістається не лише криворіжцям, три тижні тому ми возили допомогу в батальйон МВС у Артемівськ, 34-му батальйону ПДО Кіровограда, 43-му батальйону ПДО, 93-й бригаді. Всі солдати наші. Вони бережуть там наш спокій і не дають чумі розповсюдитись далі. Волонтерський рух допомагає армії вижити. Сьогодні найбільша потреба армії - спецобладнання - пристрої нічного бачення, коліматорні приціли й тепловізори. Думаю, кошти з концерту підуть саме на це.  

В організації заходу завзятим та енергійним членам “Патріотичного союзу” допомогли більш досвідчені й чарівні волонтерки ГО “Жіноча сотня” під керівництвом Жанни Вєлікової. Діяльність “бойових” солдатських подруг триває з червня: починалася закупівлею медикаментів  одягу і взуття для військових, активною участю у виставках та акціях, а тепер жінки збирають на далекомір. 

Член організації Сергій Гацелюк зізнається, що знайти вільний час для доброчинності нелегко, але об'єднати людей довкола благородної мети - то вартісна справа. Приємно, що люди відгукуються на прохання про допомогу і проявляють ініціативу. Так що попереду у новоствореної організації ще немало соціальних, культурних і спортивних проектів. 
Та попри організаційні проблеми і ризик, найскладніше у волонтерській роботі  - це повертатись назад додому, залишаючи на під обстрілами своїх ровесників, простих українських хлопців. Тож ми разом повинні зробити все, що від нас залежить, аби якомога скоріше зупинити кровопролиття і зберегти наших синів, братів, чоловіків живими й неушкодженими.

Тетяна Дрєєва, "Червоний гірник". Фото Євгенія Федорця та Алли Дейнеги.

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ 

0 коментарів

Останні записи в блогах