У Кривому Розі відбувся «EUROFEST»

22.05.2018, Події
Друкувати

Цьогоріч вперше святкування Дня Європи у Кривому Розі відбувалося протягом трьох днів. Епіцентром свята став парк «Тернівський», розташований в однойменному районі міста. До нього на «EUROFEST» минулої суботи завітали тисячі криворіжців і гостей міста.

За доброю традицією, кожен район міста представив у парку і на головній сцені острови культури – країни, котрі входять до Європейського Союзу. Цьогоріч відвідувачів фестивалю знайомили з культурою і традиціями Угорщини, Польщі, Хорватії, Литви, Італії, Словенії, Німеччини. Відзначився «EUROFEST» неймовірною кількістю локацій. Значна частина з них – соціального спрямування.

Вперше в Кривому Розі було проведено благодійний легкоатлетичний забіг на 10 кілометрів, а для новачків – на 5 кілометрів. Кожен учасник сплачував реєстраційний внесок. Старт був на 5-му Зарічному, а фініш – у парку «Тернівський».

Незмінною залишилася і валюта фестивалю – єврик. Кожен, хто назбирав п’ятсот євриків, міг придбати лотерейний квиток і взяти участь у розіграші туристичних путівок та грошових сертифікатів на подорожі.

БІЛЬШЕ ФОТО В АЛЬБОМІ: Eurofest- 2018. Парк Терновской

Безкоштовні екскурсії, промисловий туризм, шоу-програма за допомогою хімічних реактивів, творчі й технічні майстер-класи, соціальні танці, прокат гіроскутерів, сігвеїв, гіробордів... Усього й не перелічити. Музична програма свята була не менш насиченою. Для всіх охочих на його головній сцені виступали гурти «Alba gu brath», «Pick up & FartWayne», «Groove Trio», «Руки в брюки», «LemOjOvie», хедлайнерами концерту стали колективи «MARU» та «KOZAK SYSTEM».

БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ В ГАЗЕТІ «ЧЕРВОНИЙ ГІРНИК»

Сталевий характер і сталевих коней демонструвати криворізькі байкери клубу «Black ravens». Яскрава мототематика, ексклюзивні, раритетні та сучасні мотоцикли не залишили нікого байдужими. Вогняне шоу та шоу байкерів у сутінках подарували глядачам нову хвилю енергії для нічної частини фестивалю.

Ольга Миза, "Червоний гірник".

Фото Павла ЛІНСЬКОГО

0 коментарів

Останні записи в блогах