У Кривому Розі відбувся фестиваль «У новий рік з улюбленими піснями»

03.02.2016, Культура
Друкувати

З початком кожного нового року в багатьох виникає бажання оновити власне життя. Але не слід забувати про цінності, без котрих ці зміни стануть неможливими: душевні пісні, на яких зростало не одне покоління, завжди підбадьорять, покращать настрій, додадуть сил.

Саме такі композиції поталанило почути глядачам 13-го міського відкритого фестивалю «У новий рік з улюбленими піснями», який традиційно відбувається наприкінці січня в Палаці культури «Центральний» ТОВ «Соціальні ініціативи Криворіжжя». Цьогоріч у фестивалі взяли участь понад сто конкурсантів з нашого міста, Києва та Дніпропетровська.

Головну відзнаку, гран-прі фестивалю, отримала криворожанка Дар’я Смігановська, студентка 4-го курсу Криворізького обласного музичного училища. Для виступу вона обрала пісню італійського композитора Луїджі Ардіті «Поцілунок», котру ще називають вальсом для співу. Під час церемонії нагородження Тетяна Піскарьова сказала багато приємностей на адресу переможниці й відзначила, що бажає бачити юну співачку на великій сцені.

БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ В ГАЗЕТІ "ЧЕРВОНИЙ ГІРНИК"

0 коментарів

Останні записи в блогах