У Кривому Розі відкрито меморіальну дошку Тетяні Вороновій (ФОТО)

25.12.2014, Події
Друкувати

До 90-річчя від дня народження Почесного громадянина Кривого Рогу, журналістки “Червоного гірника”, краєзнавця, історика, ветерана Великої Вітчизняної війни Тетяни Петрівни Воронової у Дзержинському районі на будинку №15 по вулиці Орджонікідзе відкрито меморіальну дошку.

В цій п'ятиповерхівці талановита ведуча червоногірничанської рубрики “Ріднокрай” жила і творила з 1959 по 2011 рік.

Родом Тетяна Петрівна з древнього Чернігова, але легко прижилася, а потім і утвердилася як особистість у нашому місті. Спочатку показала себе блискучим викладачем у Криворізькому педагогічному інституті, а потім, захопившись історією, розквітла як краєзнавець у міській газеті. А як не згадати і про те, що для нашої червоногірничанської кореспондентської братії Воронова була неперевершеним учителем і редактором.

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ

Разом з однодумцями Тетяна Петрівна ініціювала відкриття пам'ятника знаменитому розробнику криворізьких руд Олександру Полю, меморіальних дощок багатьом іншим знаковим для міста людям.

На зустрічах з молоддю завжди робила наголос на тому, як важливо кожному знати свій родовід, бути гідним предків, шанувати героїв Криворіжжя.

Ініціатива увіковічнити в граніті Тетяну Воронову належить одному із засновників організації “Громадська ініціатива мешканців Кривбасу” Сергію Нєженцеву, голові Асоціації “Комсомолець Кривбасу” Дмитру Степанюку, іншим.

Відкрили меморіальну дошку виконуючий обов'язки міського голови – секретар міської ради Сергій Маляренко і дочка Тетяни Петрівни Наталія.

Микола Крамаренко, "Червоний гірник".

Фото Станіслава Лебедінського

0 коментарів

Останні записи в блогах