У Кривому Розі відремонтували ще одну квартиру дитині-сироті

01.11.2019, Соціум
Друкувати

1 листопада міський голова Юрій Вілкул вручив ключі від власної, капітально відремонтованої квартири Дмитру Касану. Місто виділяє гроші на капремонти тих квартир, де єдиним власником або користувачем житла є дитина-сирота, або дитина, позбавлена батьківського піклування.

У Кривому Розі вже дев’ять років працює муніципальна програма з ремонту житла дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей-сиріт. За цей час виділено понад 4,5 млн. грн. з міського бюджету та відремонтовано під ключ 47 квартир.

У 2019 році вже капітально відремонтовані дві квартири для юних криворіжців.

Вітаючи Дмитрика та його бабусу Валентину Семенівну, міський голова Юрій Вілкул побажав родині затишку і тепла в рідному домі.

«Наша мета - щоб усі діти виховувались у сім'ях, а діти-сироти, які досягли повноліття, мали своє, окреме житло. Минулого року місто відремонтувало три квартири, у цьому році вже дві, і в наступному заплановано відремонтувати три квартири для дітей, позбавлених батьківського піклування. Будемо продовжувати й надалі допомагати дітям у важливому для них квартирному питанні»,- зазначив Юрій Вілкул.

У Дмитрика є сестра Аліна. Вона навчається на п’ятому курсі у технічному університеті «Дніпровська політехніка». Діти мешкають разом із бабусею-опікуном. Двокімнатна квартира, яка знаходиться у Довгинцівському районі, залишилась їм від батьків і була в занедбаному стані. Самотужки Дмитро та Аліна не змогли б прибрати безлад і бруд в оселі та капітально її відремонтувати.

Завдяки підтримці міста в квартирі відремонтували стіни та стелю, поклеїли нові шпалери, встановили енергозберігаючі вікна, міжкімнатні двері, замінили всю сантехніку та батареї, поставили нову душову кабінку та бойлер. У всьому приміщенні постелили новий лінолеум.

«Ми вдячні міському голові та всім, хто був причетний до ремонту квартири, за підтримку та допомогу. Оселю неможливо впізнати, вона стала світла і простора»,- сказала бабуся-опікун Валентина Семенівна.

0 коментарів

Останні записи в блогах