У Кривому Розі виділили кошти на ремонти лікарень та модернізацію медичного обладнання

31.07.2019, Медицина
Друкувати

На липневій сесії депутати підтримали пропозицію мера Юрія Вілкула і підтримали рішення про надання галузі охорони здоров’я додаткової фінансової підтримки у розмірі 42 млн. грн.

Кошти підуть на ремонти в медичних закладах вторинного рівня. У лікарнях №7 та 4 капітально відремонтують покрівлі, а для впровадження заходів з енергозаощадження місто придбає лічильники для пологового будинку №1, комп’ютерної техніки для Центру здоров’я. Турбуючись про здоров’я мешканців, місто виділило гроші на ремонт комп'ютерного томографу (3,2 млн. грн.) у медико–діагностичному центрі; 1,5 млн. грн. – на реконструкцію приміщення під розміщення медичного обладнання у другій міській лікарні, 1 млн. грн. - на надання субвенції обласному бюджету на демонтаж медичного обладнання онкодиспансеру.

«Крім підтримки закладів, місто виділяє кошти на заробітну платню працівникам. 30 млн. грн. передбачено на виплату заробітної плати медперсоналу лікарень. 200 тисяч гривень - на виплати пільгових пенсій медичним працівникам, придбання медикаментів та обладнання»,- зазначив начальник управління охорони здоров’я Костянтин Мурашко.

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах