У Кривому Розі зустрічали 194 бійців зі сходу України (ФОТОРЕПОРТАЖ)

09.10.2014, Події
Друкувати

Як справжніх героїв зустрічали у Кривому Розі мужніх бійців військової частини 3011, які повернулися з охопленого полум'ям війни сходу України.

Рідні, близькі, друзі міцно їх обіймали, обсипали квітами і скандували: «Герої!», «Герої!». Обстановка була настільки теплою і зворушливою, що навіть вечірня прохолода відступила.

– Сьогодні нас всіх переповнює почуття гордості за земляків-військовослужбовців, - сказав, звертаючись до воїнів на урочистому мітингу, перший заступник міського голови Андрій Гальченко. - Багато з вас ще вчора були школярами, а сьогодні ви захищаєте нашу рідну країну у важкий для неї час. Завтра про вас писатимуть книги, на ваших геройських прикладах виховуватиметься молоде покоління. Низький уклін вам від кожного криворіжця.

Втомлені, але щасливі, і від того бадьорі, бійці виходили на середину плацу і отримували нагороди. Першим отримав бойовий орден «За мужність» III ступеня командир в/ч 3011 полковник Андрій Приходько, медалі «За військову службу Україні» були вручені лейтенанту Олександру Шатохіну, солдатам Ігорю Леонтьєву і Євгену Шапенкову. Багатьом бійцям у той вечір були присвоєні позачергові звання, немало отримали подяки і грамоти.

Більше фотографій дивіться тут

- Сердечно дякуємо за такий незабутній прийом, - промовив у відповідь командир Андрій Приходько. - Ми справді мужньо трималися на блок-посту в Луганській області і не осоромили рідний Кривий Ріг. Всі живі, але, на жаль, є і поранені...

Але куди подітися - це війна, військова служба.

Після недовгого перепочинку наші бійці знову відбудуть захищати Україну від ворога. Але так би хотілося, щоб ще до ротації зона АТО зникла і на сході країни запанував мир.

Микола Крамаренко, "Червоний гірник"Фото Станіслава Лебединського

0 коментарів

Останні записи в блогах