У криворізькій школі № 52 замінюють старі вікна на сучасні, енергозберігаючі

16.12.2019, Освіта
Друкувати

Криворізькі заклади освіти активно впроваджують заходи з енергоефективності, а це - не лише використання сучасних утеплюючих матеріалів, але й заміна старих дерев’яних вікон на металопластикові. Лише за останні п’ять років в рамках міської програми з розвитку освіти в школах замінили близько 7 тисяч вікон.

У 2019 році близько 1000 нових, світлих вікон встановили у багатьох освітніх закладах. На разі, у Покровському районі тривають роботи зі встановлення вікон у загальноосвітній школі №52. Частину коштів на реалізацію проєкта виділило місто, а левова частка – це державна субвенція, виділення якої добився для рідного Кривого Рогу народний депутат VII та VIII скликання, радник міського голови Костянтин Павлов.

За час депутатської каденції Павлов залучив для міста понад 13 млн грн державних коштів. З них значну частину направили на підтримку освітніх установ. І, зокрема, установку енергозберігаючих вікон.

«Безумовно, для того, щоб наші діти добре навчалися ми – дорослі, маємо створити для них гарні умови. А це, в першу чергу, оновлення загальноосвітніх закладів, придбання сучасної оргтехніки, ремонти в класах, їдальнях, спортивних залах. Задля цього щороку ми збільшуємо фінансування галузі освіти. Так, в бюджеті-2019 закладено більше 2 млрд грн. Важливий аспект цієї роботи - впровадження енергозберігаючих заходів у школах. До кінця року завершимо установку ще 150 вікон, для поліпшення якості послуг теплопостачання та економії енергоресурсів ще у 3 школах встановлять індивідуальні теплові пункти. Відзначу, що на всіх етапах ми жорстко контролюємо якість виконання робіт», - підкреслив Костянтин Павлов.

Варто додати, у КЗШ №52 встановлюють 35 сучасних металопластикових вікон та міняють двері.

0 коментарів

Останні записи в блогах