У партнерстві з німецьким фондом GIZ у Кривому Розі відкриють сучасне травматологічне відділення

27.11.2019, Медицина
Друкувати

Міський голова Юрій Вілкул провів робочу нараду за ходом ремонту траматологічного відділення десятої лікарні. Це буде європейський підхід у лікуванні травм опорно–рухового апарату. Проєкт реалізується за кошти німецького фонду GIZ. Крім оновленого відділення лікарня отримала і різноманітне медичне обладнання.

Травматологічне відділення розраховано на 30 койко-ліжок. З 6 січня 2020 року воно готове буде прийняти перших пацієнтів. Лікарі травматології надаватимуть цілодобову ургентну допомогу мешканцям не лише Довгинцівського району, але й з інших куточків міста. «Травматологічне відділення відповідає європейським стандартам. Воно 100% пристосоване для пацієнтів із травмами опорно-рухового апарату. Кімнати обладнані спеціальними дзвінками, щоб людина могла викликати допомогу. У відділенні вздовж стін будуть спеціальні поручні для зручності. Вони є у багатьох ортопедичних лікарнях Європи і перші у Кривому Розі з’являться в десятій лікарні»,- зауважив лікар-ортопед, травматолог Дмитро Щербаков.

Присутній на нараді Постійний заступник Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччини у м. Дніпро Петер Шмайль підкреслив: «Наша країна плідно співпрацює з Україною у різних напрямках. Мені дуже приємно, що у вашому місті існують давні дружні стосунки і разом ми впроваджуємо такі потрібні і корисні проєкти».

Мер Юрій Вілкул зазначив: «Разом із GIZ ми покращуємо умови у наших школах, навчальних закладах, терцентрах. Це – велика комплексна робота, спрямована на підвищення якості життя криворіжців. Дуже багато допомагають наші партнери у розвитку медицини. В рамках меморандуму, підписаного з клінікою Міндена, німецькі фахівці співпрацюють з десятою лікарнею. Це - не лише обмін досвідом, але й реальна допомога криворіжцям із захворюваннями опорно-рухового апарату».

Що стосується медичного обладнання, то воно призначене не лише для травматології, але й для всієї лікарні. Це – апарати для наркозу, УЗІ-апарати (необхідні для гінекологів та хірургів), велика кількість функціональних електроліжок, інструменти, операційна білизна.

У подальших планах лікарів запровадити алгоритм лікування хворих із травмами проксимального відділу стегна.

0 коментарів

Останні записи в блогах