У понад тисячі шкіл Дніпропетровщини пролунав останній дзвоник

29.05.2015, Освіта
Друкувати

29 травня у понад тисячі шкіл Дніпропетровської області відзначили свято останнього дзвоника. Початок літніх канікул близько 300 тисяч школярів зустрічали урочистими лінійками, віршами та піснями. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Зазначимо, що з 2 по 8 червня понад 25 тис випускників 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію. Школярі писатимуть іспити з української мови та літератури, математики та ще з одного предмету, який обере навчальний заклад.

Для близько 17 тис одинадцятикласників друга частина підсумкової атестації пройде з 22 до 28 червня. Випускникам необхідно буде розв’язувати завдання з математики або історії України та ще одного предмету, який вони оберуть самі. Нагадаємо, що цьогоріч перша частина ДПА стартувала 24 квітня. Тоді учні складали об’єднане із ЗНО тестування з української мови та літератури.

Одразу після завершення навчального року на базі шкіл, дитсадочків і позашкільних закладів свою роботу розпочнуть 834 пришкільні табори, де відпочиватимуть майже 78 тис школярів Дніпропетровської області. Серед них близько 1,5 тис маленьких переселенців зі Сходу України та понад 1 тис дітей із сімей військовослужбовців.

Разом з тим, протягом першого тижня червня на Дніпропетровщині запрацюють близько 200 мовних шкіл. Тут школярі з 1 по 9 клас зможуть додатково вивчати англійську, французьку або німецьку. Очікується, що найбільша кількість мовних таборів працюватиме у Дніпропетровську, Кривому Розі та Дніпродзержинську.

Джерело: http://www.adm.dp.ua
 

0 коментарів

Останні записи в блогах