У серпні допомогу з міського бюджету отримають 2111 криворіжця

21.08.2019, Соціум
Друкувати

На серпневому засіданні виконкому міськради підтриманий проект-рішення про виділення додаткових 1,1 млн. грн. на виплату матеріальної допомоги мешканцям.

У Кривому Розі працює муніципальна комплексна програма соціального захисту мешканців аналогів якій немає в Україні. Вона максимально охоплює всі категорії жителів, які потребують підтримки. А це і учасники бойових дій, чорнобильці, ветерани Другої Світової війни, діти з особливими потребами.

«Ми допомагаємо воїнам АТО. Крім державних виплат місто також підтримує бійців та їхні родини. Ми також не залишили на призволяще чорнобильців, а також ті категорії від яких відмовилася держава, припинивши фінансування держпрограм. Позиція мера незмінна у цьому питанні- місто було і буде на стороні людей», - підкреслила директор департаменту соціальної політики Інеса Благун.

До кінця серпня допомогу з міського бюджету отримають:

- 214 учасників бойових дій на сході України. Всього, з початку року таку виплату отримали 5053 воїна на суму 25,3 млн. грн.

- 9 працівників органів Міністерств внутрішніх справ та надзвичайних ситуацій, інвалідність яких пов’язана з виконанням службових обов’язків; 19 членів сімей загиблих працівників органів Міністерств внутрішніх справ та надзвичайних ситуацій.

- 15 воїнів –інтернаціоналістів. З початку року 2534 учасника бойових дій в Афганістані на території інших держав отримали допомогу з міського бюджету та 70 сімей на загальну суму 12,8 млн. грн.

«Підготовлений проект рішення щодо відшкодування вартості проїзду автомобільним або залізничним транспортом один раз на рік ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. Нагадаю, ці пільги передбачено законодавством, але кошти держава на них не виділяє. З початку року таку допомогу отримали 15 ліквідаторів», - додала І. Благун.

Місто не залишається осторонь допомоги сім’ям, які виховують особливих дітей. Три роки поспіль отримують з міського бюджету матеріальну допомогу діти, які потребують забезпечення підгузками, хворі на фенілкетонурію, онкозахворювання. У 2019 році вперше програмою передбачено кошти на виплату одноразової допомоги без винятку всім дітям з інвалідністю.

Таку підтримку вже отримали 2411 сімей по 5000 грн. кожна. З міського бюджету виплачено 12,1 млн. грн. Підготовлений проект рішення на виплату такої допомоги ще 24 дітям.

0 коментарів

Останні записи в блогах