У щирих обіймах «Червоного гірника»

30.01.2014, Події
Друкувати

У Тетянин день, в одній з найкращих бібліотек Кривого Рогу -  №10 відбулася цікава зустріч представників творчої інтелігенції міста під теплою назвою «Краєзнавчі читання».

Захід було присвячено газеті «Червоний гірник» і пам’яті славної журналістки часопису, краєзнавця, редактора та упорядника книги «Газета і місто» Т. П. Воронової.

У грудні цього року рідному для городян «Гірнику» виповнюється 90 років, – сказала, відкриваючи зібрання, керівник бібліотеки Ганна Бовдуй.  – За роки та роки,  часопис виховав і випустив у світ десятки, сотні журналістів, які радували й радують читачів, і саме тому ми створили та назвали стенд у бібліотеці  «В обіймах «Червоного гірника».

Про газету й невтомного пошуковця Тетяну Петрівну Воронову, багатьох нинішніх кореспондентів у своїх виступах говорили заслужений журналіст України, колишній редактор «ЧГ» Володимир Штельмах, поет Григорій Туренко, член міської «Просвіти» Наталія Івашкевич, донька фронтовика-червоногірничанина Аделіна Батуріна, краєзнавець та еколог Іван Найденко, викладачі навчальних закладів.             

 В. Штельмах, до речі, згадав, як із Тетяною Вороновою вони започатковували в редакції «Школу юнкорів», але й сьогодні він продовжує працювати з юними талантами.

Зрештою, всі зійшлися на тому, що і нині  «Гірник» залишається справжнім літописцем життя Кривого Рогу та його жителів. Цікаві історичні розвідки Володимира Бухтіярова тому яскраве підтвердження.    

Микола Крамаренко, "Червоний гірник". Фото Андрія Трубіцина

0 коментарів

Останні записи в блогах