У шкільній баскетбольній лізі України тріумфували криворіжці!

28.05.2014, Спорт
Друкувати

Уперше Міністерство молоді та спорту України провело в цьому році розіграш Кубка шкільної баскетбольної ліги (три на три).

І приємно, що в Києві першими її переможцями стали криворізькі баскетболісти, яких тренує знаний фахівець гри «гулліверів» - учитель фізкультури КЗШ №55 Тернівського району Віталій Іванович Москаленко.

– На цей дебютний турнір до столиці завітали найкращі команди з усіх областей країни, лише з Києва виступали три колективи, – говорить наставник наших хлопців. Та в боротьбі три на три баскетболісти нам вдалось зіграти краще за всіх. Ще раніше ми вигравали міські, обласні змагання під щитами, тепер добре виступили в столиці, ставши чемпіонами України. Гадаю, добились такого результату за рахунок хорошої фізичної підготовки. Дехто з моїх вихованців, скажімо, 17-річний Дмитро Василенко, грає у БК «Кривбасбаскет», 16-річний Михайло Горобченко ще вчиться в школі й дуже працелюбний. Здібні й перспективні Євген Рогозін, Сергій Старцев.

    До цього можна додати наступне: усі ці молоді баскетболісти брали участь у традиційному турнірі на призи Почесного громадянина Кривого Рогу Вадима Гурова, там шліфували свою майстерність. А допоміг нашим молодим переможцям із фінансуванням та поїздкою до Києва депутат міськради Сергій Смєлий.

    Віталій Ткачук, "Червоний гірник"

     

    0 коментарів

    Останні записи в блогах