У театрі «Академія руху» відбулася прем’єра «Золотий ключик, або Нові пригоди Буратіно»

17.01.2018, Культура
Друкувати

Театр «Академія руху» представив історію про пригоди маленької дерев’яної ляльки Буратіно та його друзів – Мальвіни, Артемона і П’єро. Вони зуміли перехитрити кота Базиліо та лисицю Алісу, а також – злого, жадібного Карабаса-Барабаса. І відкрили золотим ключиком чарівний світ казок для всіх дітей.

Знайомий з дитинства сюжет яскраво втілено у кращих стилістичних традиціях «Академії руху». Завдяки виходу артистів через глядацький зал здавалося, що ти знаходишся в казці. Використання 3D екрана додало мультиплікаційності й дозволило персонажам без проблем мандрувати. Цю можливість підсилили хореографія, над котрою працювала балетмейстер Наталя Бєльська, та робота художника-постановника Олександри Вєрнєєвої. Завжди ідеальне світлове вирішення, що є однією з візиток «Академії руху», цього разу перевершило себе. Навіть болото, на котрому живе черепаха Тортіла, підсвічувалося знизу сцени через три вікна з прозорого пластику. Нікого не залишили байдужими і рукавичкові ляльки жабок...

Ролі виконують заслужений діяч мистецтв України Сергій Бєльський, Юлія Федорова, Наталя Бєльська, Єлизавета Бондаренко, Павло Михайлюк, Марина Нобєлєва, Віталій Христич, Ірина Кононова, Дмитро Живицький, Віталій Демчук.

БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ В ЧЕТВЕРГОВОМУ ВИПУСКУ

ГАЗЕТИ «ЧЕРВОНИЙ ГІРНИК» (від 18.01.18)

0 коментарів

Останні записи в блогах