У "тисячці" для поранених бійців АТО і триразове харчування, і належне лікування

19.02.2015, Соціум
Друкувати

В Інтернеті з'явились повідомлення про те, що в комунальному закладі "Міська клінічна лікарня № 2" ДОР" поранених бійців АТО погано годують. Мовляв, тримають пацієнтів на сухому пайку, подають суп із морожених оселедців і таке інше.

Тому, щоб встановити реальну картину, ми з колегами з ТРК "Рудана" поспілкувалися з деякими бійцями-земляками, котрі лікуються в неврологічному й терапевтичному відділеннях "тисячки".

- І хто міг таке сказати? - відверто дивується Андрій Бойко. - Тут, у "тисячці", маємо все - ліки, харчі... Годують дуже добре, тричі на добу, подають і рибу, і м'ясо. У зоні АТО я так ніколи не харчувався. Скарг - жодних, навпаки – спасибі медпрацівникам, які нами опікуються. Із міського управління охорони здоров'я до нас приходили, цікавились, що нам необхідно, чого потребуємо.

- Так що передайте тим, хто розповсюджує дезінформацію, нехай не брешуть, - приєднується до розмови Сергій Вершинін. - У нас все нормально, ми задоволені і харчуванням, і лікуванням. Вчора до мене навідувалась мати, хотіла привезти і «тормозок», так я відмовився. Навіщо, коли холодильник заповнений продуктами. Можете ось подивитись...

Про таке нам сказав і пацієнт терапевтичного відділення Ігор Самойленко, котрий після надання медичної допомоги вже краще себе почуває, харчів у нього вистачає, так само як і медикаментів.

- Нині в нашому відділенні перебувають 10 поранених бійців, - говорить старша медична сестра неврологічного відділення "тисячки" Наталя Байдалюк. - Усі вони знаходяться на стаціонарному лікуванні. Медикаменти видаємо в міру необхідності, хто чого потребує. Причому, індивідуально на кожного бійця АТО. Додатково вояки отримують харчування за рахунок бюджету, так що продуктів вистачає.

Крім того, як зазначила старша медсестра "тисячки" Зоя Демидюк, продуктами допомагають спонсори та волонтери.

- Також у кожному відділенні передбачено сухпайки в нічний час, - розповідає З. Демидюк. - Є гарячий чай, печиво, картопля, сирки... Тобто ми завжди готові прийняти наших захисників: нагодувати їх, надати допомогу в будь-який час доби, в тому числі вночі...

Віталій Ткачук, "Червоний гірник".

 

Фото Андрій Трубіцин

 

0 коментарів

Останні записи в блогах