У виконкомі Криворізької міської ради пройшло зібрання ветеранів

24.10.2014, Події
Друкувати

70 років тому наша стражденна українська земля була звільнена від лютого ворога-окупанта. Щедро полита кров'ю солдатів-захисників і мирного населення, вщент зруйнована й виснажена, рясно вкрита осколками від снарядів і пошматована вирвами від бомб.

Щоб низько вклонитись героям-визволителям, які врятували тоді країну від ненависного ворога, щоб подякувати їм за відвойований мир, ветеранів запросили на урочисте зібрання у виконкомі міської ради. Нашою гордістю, силою і надійним тилом назвав винуватців свята перший заступник міського голови Андрій Гальченко.

- Ви - символ мужності й героїзму, ви відстояли нашу свободу ціною власного життя й здоров'я, - підкреслив посадовець. - Криворізька ветеранська організація наразі є однією з кращих в Україні. Місто постійно дбає про ваш добробут, переймається вашими проблемами - для втілення програм допомоги ветеранам з бюджету було виділено 19 мільйонів гривень. До кінця року буде безкоштовно відремонтовано 25 квартир ветеранів. Ми низько схиляємо голови перед пам'яттю ваших загиблих побратимів і щиро дякуємо вам за патріотичне виховання молоді. Молоде покоління з шаною ставиться до вашого безсмертного подвигу.

Вже немолодих, але й досі небайдужих до сучасного життя, активних у громадській діяльності та військово-патріотичному вихованні відзначили нагородами: Почесною грамотою Дніпропетровської облдержадміністрації - Володимира Тішковського, Грамотою обласної ради - Дмитра Васильченка, Катерину Данилову, Поліну Заїку, Андрія Рудика та Івана Москаленка. Нагрудним знаком «За заслуги перед містом» III ступеня відзначили Гліба Костюка і Георгія Чередінова. Шестеро ветеранів були нагороджені Грамотами виконкому міської ради.

Нині у Кривому Розі мешкають 19 тисяч ветеранів, 540 фронтовиків, 14 визволителів міста, які пройшли життя шляхами подвигу і слави. Це їм цього дня присвячували свої пісні на сцені найталановитіші криворізькі артисти, саме їм вдячними сонячними усмішками посміхалися діти. Діти, які б хотіли ніколи не чути звуків вибухів на рідній землі. Діти, які мріють про щасливе життя у вільній, незалежній, єдиній державі під жовто-блакитним стягом - мирній державі на ім'я Україна. Минуло 70 років, нашу землю знову спіткало лихо, і нині нам вкотре треба це майбуття відстояти, відвоювати, захистити.

Тетяна Дрєєва, "Червоний гірник".

Фото Андрій Трубіцин

0 коментарів

Останні записи в блогах