Урядом налагоджена безперебійна робота швидкої допомоги

07.07.2014, Медицина
Друкувати

Завдяки оперативним діям міської влади у Кривому Розі забезпечена цілодобова та безперебійна робота бригад екстреної швидкої допомоги.

Трапляються ситуації, коли лічені хвилини рятують життя пацієнта. Це добре відомо медикам. І вирішальна роль у цьому питанні належить саме працівникам швидкої допомоги. 

 За останні 3 роки завдяки зусиллям міської влади, обласного керівництва та підтримки держави автопарк станції швидкої допомоги Кривого Рогу оновлено майже на 100%. Час доїзду машин по місту  складає менше 10 хвилин.  

Однак нещодавно позитивні зміни та якість надання екстреної медичної допомоги могли звестися практично нанівець. Причина проста: відсутність пального. У зв’язку із значним зростанням ціни на паливо обласний центр екстреної медичної допомоги та медичних катастроф, який забезпечує пальним усі станції швидкої допомоги Дніпропетровщини, був змушений розірвати з фірмою-постачальником укладений у 2014 році договір на постачання пального та оголосив про початок проведення процедури нових торгів.  Відповідно до Закону України про здійснення закупівель за державні кошти ця процедура потребує тривалого часу. А до того робота екстреної медичної служби опинилася під загрозою - палива, щоб заправити автомобілі, немає.  

У Кривому Розі вдалося уникнути такої ситуації. Вирішення життєво важливого питання на особистий контроль взяв міський голова. «Завдяки оперативним та рішучим діям Юрія Вілкула у Кривому Розі було забезпечене безперебійне функціонування екстреної медичної допомоги. За його підтримки нам на допомогу прийшли промислові підприємства міста, первинна ланка медицини, і на сьогодні у нас немає проблем з пальним. Всі бригади швидкої працюють у штатному режимі, повноцінно та безперебійно», - розповідає  головний лікар Криворізької станції швидкої допомоги Анатолій Бієвський.

Протягом доби бригади швидкої допомоги виїздять на більш ніж 700 викликів. В цілому у місті діє 76 бригад швидкої допомоги. За день автомобілі швидкої споживають 2 тонни пального.

За інформацією ВІДДІЛу ПРЕСИ ТА ІНФОРМАЦІЇ АПАРАТУ МІСЬКОЇ РАДИ І ВИКОНКОМУ    

0 коментарів

Останні записи в блогах