Усе в руках казначейства

01.04.2014, Економіка
Друкувати

Минулого тижня відбувались засідання постійних комісій міськради. На одному з них розглядались гострі питання земельної сфери.

Заступник начальника управління комунальної власності міста Тетяна Растєгаєва зазначила:

– Нині наша діяльність зосереджена на проведенні щорічної інвентаризації майна комунальних закладів, організацій та установ. Минула інвентаризація визначила вартість цього майна в розмірі 24,4 мільярда гривень. Разом з тим опрацьовуються пакети документів щодо передачі комунального майна в орендне користування. Уже укладено більше двох тисяч договорів оренди. Слід акцентувати увагу, що від початку року на об’єктах, котрі знаходяться на післяприватизаційному контролі, порушень не виявлено. Спільно з юридичним управлінням вживаються заходи стосовно орендарів, які несумлінно виконують свої зобов’язання, – готуються позовні заяви до суду. Серед боржників – десять суб’єктів господарювання, з якими ведеться досудове врегулювання конфлікту. Самі підприємці зазначають, що заборгованість виникла через несплату Державним казначейством їхніх платіжних доручень, тож вони не можуть здійснити сплату коштів до міського бюджету.

Начальник управління земельних ресурсів Олександр Бризецький наголосив, що за І квартал 2014 року очолюване ним управління повністю виконало зобов’язання щодо наповнення міського бюджету, і висловив побоювання щодо подальшого його наповнення вчасно і в повному обсязі.

Схожі думки висловили й представники управління капітального будівництва та управління містобудування і архітектури: їхня успішна діяльність під загрозою через відсутність фінансування з боку Держказначейства. Так, не можуть бути виконані ремонти дитячих садків, шкіл, благоустрій зон відпочинку тощо.

Тож ключовою проблемою засідання комісії стало вирішення питання своєчасної оплати виконаних послуг.

 

Дар’я Ворона, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах