В Кривому Розі встановлюють сучасні контейнерні системи для збору побутового сміття

19.07.2019, Події
Друкувати

В Кривому Розі триває робота по благоустрою контейнерних майданчиків. Наразі проводиться інвентаризація місць розташування контейнерів для збору твердих побутових відходів, яку за дорученням міського голови Юрія Вілкула розпочали в минулому році За фактом інвентаризації вже виконуються капітальні ремонти та реконструкції таких місць.

Перед комунальниками стоїть завдання в найкоротші терміни привести до ладу усі контейнерні майданчики в місті. Поступово облаштовуються нові контейнерні системи, які зроблені таким чином, щоб сміття не вивалювалося та не розносилось вітром.

«В 2019 році місто закупить 200 контейнерних систем сучасного зразка. Також додатково в цьому році будуть придбані контейнери 1,1 метрів кубічних для того, щоб на відремонтовані контейнерні майданчики вже встановлювати нове обладнання», - сказав директор департаменту розвитку інфраструктури Івани Карий.

В деяких районах Кривого Рогу вже встановлені нові контейнерні системи: вздовж вул. Купріна, на мкр.7-Зарічний,9, вул. Костенко11, пр..Миру. Місцеві мешканці встигли оцінити їх переваги.

«Нова контейнерна система дуже зручна, виглядає краще й сміття не вивалюється. Чисто, красиво та зручно», - розповідає пенсіонер Юрій Іванович.

Місця розташування нових контейнерних майданчиків визначаються спільно з райвиконкомами та мешканцями.

Наразі ще за чотирма адресами йдуть роботи: вул..Курчатова, 15; вул.Телевезійна, 1, вул.Лісового, 9 та вул. Матусевича, 16.

0 коментарів

Останні записи в блогах