В об’їзд Вечірнього бульвару

08.06.2015, Комуналка
Друкувати

Минулого року через заборону Держказначейства витрачати бюджетні кошти місто й наполовину не виконало більшість програм соціально-економічного розвитку.

У тому числі, зокрема, й щодо відновлення автодоріг. Це не без жалю визнав міський голова Юрій Вілкул під час урочистого прийому Почесних громадян Кривого Рогу, який було влаштовано з нагоди 240-ї річниці нашого міста. Юрій Вілкул запевнив, що поточного року докладатиметься максимум зусиль, аби не тільки виконати передбачені на 2015-й обсяги, а й надолужити минулорічне відставання.

Тож нинішнього року асфальтний завод ТОВ «Весташляхбуд» став до роботи як ніколи рано, а саме – ще в середині березня, відколи й розпочались ремонтні роботи на міських автошляхах. Щоправда, квітень своїми погодними вибриками не дозволив сповна розвернути ремонтні обсяги, тому пік активності припав на травень-червень. Вже нині дорожні ремонтники можуть похвалитися майже завершеним ямковим ремонтом основних автомагістралей: з півдня на північ від пр. Металургів через вул. Мелешкіна до вул. 23-го Лютого, а також зі сходу на захід від Дніпропетровського шосе через пр. Гагаріна до вул. Купріна.

Відтак, настав час більш ґрунтовного оновлення дорожнього покриття. Буквально нещодавно на червоногірничанських сторінках розповідалось про капітальне оновлення дороги на Макулан – від вул. Піхотинської до виїзду з міста у бік Миколаєва. Також завершено ремонт дороги, що проходить вздовж «тисячоліжкової» лікарні, де ТОВ «Весташляхбуд» відновило майже 8 тис. м2 автошляху. На цьому ремонтники, зрозуміло, не зупинились і наразі проводять активні роботи на об’їзній автодорозі, що півколом охоплює бульвар Вечірній: підготовчий етап на цій ділянці вже завершено, в найближчих планах – покласти там 9 тис. м2 новенького асфальту. Ремонтники обіцяють ці роботи завершити до середини червня.

Утім, обсягів для них ще вистачає: Миколаївське шосе, вулиці Конституційна та Вернадського, а також багато іншого. Аби тільки не підкачала погода.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

Фото Катерини Азарової

 

0 коментарів

Останні записи в блогах