В школах Кривого Рогу карантин з грипу та ГРВІ подовжено до 19 лютого включно

13.02.2020, Події
Друкувати

На засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглядалося позачергове питання про стан епідеміологічної ситуації із захворюваності на грип та ГРВІ та прийняття рішення щодо карантину в закладах загальної середньої освіти міста.

У Кривому Розі з 3 по 14 лютого оголошено карантин. На вимушені канікули пішли все 146 навчальних закладів. Також припинені заняття в ЦДЮТ і ДЮСШ. На засіданні комісії доповів Костянтин Мурашко, начальник управління охорони здоров’я щодо епідемічного порогу захворюваності, що перевищує на 52%. Він запропонував карантин у закладах середньої освіти продовжити до 19 лютого включно.

Таку пропозицію підтримують й освітяни. Тетяна Кріпак, начальник департаменту освіти і науки доповіла, що рівень захворюваності дітей зменшився, але залишаються ще хворі. Т.Кріпак запропонувала з 17 лютого розпочати зайняття у ДЮСШ, де діти тренуються тільки здорові. Головуючий комісії Олександр Катриченко, заступник міського голови сказав: «Розглянувши всі пропозиції, комісія прийняла рішення - карантин продовжити в закладах загальної середньої освіти міста з 17 по 19 лютого включно, 20 лютого приступити до занять».

 

0 коментарів

Останні записи в блогах