Весняний Кривий Ріг: у місті вже висаджено більше 2000 нових насаджень. По-новому зазеленіє і проспект Металургів – тут розпочалася висадка 60 декоративних кулястих катальп «Нана»

08.04.2021, Події
Друкувати

А всього навесні у Кривому Розі вже висаджені насадження листяних дерев - 300 шт (береза, липа, ясен, клен, церціс та інші породи), хвойних дерев з грудкою землі – 50 шт, хвойних та листяних чагарників, троянд в кількості - 1850 шт.

Молоді деревця зазеленіли у парках «Північний», «Шахтарський», сквері «Суха Балка» на вул. Невська, «Ювілейний», «ім. Савицького», сквер на перехресті вул. М. Шимановського та Чумацька та інших улюблених місцях дозвілля жителів. Традиційно проводиться обрізка дерев - 5 500 штук, омолоджено 80 дерев, виконано видалення 171 старого дерева.

На розширеній нараді з питань весняного благоустрою мер Костянтин Павлов підкреслив: «Наш Кривий Ріг славиться розмаїттям зелених насаджень. І ми розуміємо з вами, що це не лише естетика та краса для нашого міста, а насамперед – турбота про здоров’я людей, враховуючи екологічну навантаженість промислового Кривбасу».

На нараді також було відзначено, що попри складну соціально-економічну ситуацію, спричинену пандемією Ковід -19, недоотримання до міського бюджету 1 млрд грн, видатки на благоустрій міста зросли у 2021 році майже на 20%.

0 коментарів

Останні записи в блогах