Відкрите небо України

13.07.2013, Події
Друкувати

Українці все частіше користуються авіаційним транспортом: зростання пасажиропотоку через аеропорти України за перше півріччя 2013 року в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року склало 3,5%. 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.

«Якраз через три дні після того, як мене призначили Віце-прем'єром, у кінці 2012 року відбулося банкрутство найбільшого приватного українського перевізника – «Аеросвіту». Ми тоді практично в цілодобовому режимі протягом трьох діб змогли підключити всі ресурси держави, щоб вивезти людей з усього світу, й почали програму розвитку аеропортів. Галузь відновлюється!

За перше півріччя 2013 року в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року зростання пасажиропотоку через аеропорти України склало +3,5%. Наші регіональні аеропорти показали наступні результати: Донецький аеропорт +3%, Київ (Жуляни) +168%, Львів +33%, Одеса +19%, Сімферополь +15%, Харків +15%. Це підвищення відбулося, навіть незважаючи на те, що цього року, на відміну від минулого, вже немає «Євро-2012». Тим не менш, є зростання пасажиропотоку.

За півроку збільшилася кількість рейсів інших підприємств, зайшли три нові лоу-кости – «Vueling», «AirOne» і «Meridiana Fly». І надалі ми плануємо ефективно сприяти приходу на ринок максимальної кількості компаній. Нашою метою є «Відкрите небо», коли будь-які обмеження будуть зняті», - йдеться в повідомленні Олександра Вілкула.

Андрій Міхейченко, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах