Відкриття художньої виставки "Літератори Криворіжжя"

02.11.2016, Культура
Друкувати

Сьогодні в Кривому Розі відбулася презентація творчого проекту «Знамениті земляки», реалізованого за підтримки мера міста Юрія Вілкула криворізькою художницею Галиною Драбатою і головним редактором літературно-художнього і публіцистичного альманаху «Саксагань» Андрієм Дюка.

Серія з 20-ти картин «Видатні літератори Криворіжжя», на яких зображено відомих криворізьких письменників, стала першою частиною великого проекту, ініціатором якого виступив Андрій Дюка, котрий розповів:

- Ідея створення проекту виникла давно. Його мета — не лише популяризувати творчість відомих письменників, а й привернути увагу читачів до книги. Тому, коли у нас народилася ідея створення серії картин, присвячених знаменитим землякам, ми звернулися до мера міста за підтримкою. Він одразу відгукнувся на наше прохання і особисто надав підтримку в придбанні всіх необхідних матеріалів.

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ: Відкриття художньої виставки "Літератори Криворіжжя"

- Мене дуже зацікавив проект, який запропонував Андрій Дюка, – зазначила автор картин, художниця Галина Драбата. – І хоча часу було обмаль, я отримала велике задоволення від спілкування з відомими особистостями міста, бо це дуже цікаві люди і мені легко було з ними працювати. Хочу сказати меру міста спасибі і від себе, і від багатьох творчих людей Кривого Рогу – за підтримку в наших починаннях.

Вітаючи митців та їхніх шанувальників із яскравою подією, міський голова Юрій Вілкул підкреслив:

- Сьогодні в місті відбулося справжнє свято творчості. Це дуже хороший та цікавий проект. Упевнений, що багато наших земляків гідні того, щоб написати їхні портрети, які можуть побачити всі криворіжці. Ми обговорили з авторами проекту подальшу долю цих картин і прийняли спільне рішення, що портрети криворізьких письменників буде передано в міську бібліотеку. Бажаю авторам проекту, як і всім творчим людям нашого рідного міста, подальшого успішного втілення їхніх задумів...

До того, як експозиція розміститься в міській бібліотеці, городяни та гості міста можуть з нею ознайомитися протягом місяця в фойє будівлі міськвиконкому з 9.00 до 17.00.

Павло ЛІНСЬКИЙ. Фото Ігоря КВОЧКИ 

0 коментарів

Останні записи в блогах