Відомий німецький травматолог проведе безкоштовний прийом пацієнтів — проводиться попередній запис

09.08.2019, Медицина
Друкувати

Багаторічна міжнародна співпраця Кривого Рогу в галузі ендопротезування продовжується: провідні криворізькі травматологи-ортопеди періодично проходять стажування в клініках Німеччини. У свою чергу, знані в світовій галузі ендопротезування німецькі лікарі приїздять до нашого міста — проводять унікальні оперативні втручання зі встановленням ендопротезів, на практиці та в теоретичних знаннях передають свій неоцінений досвід криворізьким фахівцям, а також — ведуть консультування пацієнтів.

Наприкінці поточного місяця - 26-28 серпня, до нашого міста приїздить доктор медицини Євген Кляйн (Німеччина), котрий віртуозно володіє скальпелем під час проведення надскладних операцій з ендопротезування. Він разом з криворізькими травматологами проведе унікальну для України операцію з ендопротезування колінного суглоба.

Разом з тим, доктор медицини буде консультувати пацієнтів, у котрих є проблеми з суглобами та опорно-руховим апаратом. Такі консультування — безкоштовні, проводять на базі криворізької лікарня №10 (вулиця Вернадського, колишня «залізнична лікарня») за попереднім записом.

Записатися на зустріч з німецькими лікарями можна за телефонами криворізьких лікарів-травматологів, а саме Дмитра Щербакова — 067-459-37-43, Станіслава Клєпікова — 098-312-83-63, Артема Ориста — 099-688-54-00, Олега Чумака — 097-160-35-75.

Телефонувати можна щодня з 9-00 до 18-00.

Світлана Нікітіна

0 коментарів

Останні записи в блогах