Вихователька Дніпродзержинського дитячого садка запровадила методику пісочної анімації у трьох країнах світу

03.02.2014, Освіта
Друкувати

Підведено підсумки IV міжнародного конкурсу «Школа високих досягнень».

Першість серед фахівців дошкільної та початкової загальної освіти проводилась російським Міжнародним центром практичної психології. Педагоги з різних країн презентували авторські проекти інноваційних методів навчання. За умовами конкурсу творчі роботи оцінювались у п’яти номінаціях. Зокрема, це: «Управління освітнім процесом: інновації та традиції»; «Освіта, орієнтоване на майбутнє», «Краща організація процесу утворення молодшого школяра» та «Новаторство у дошкільній освіті».

Серед основних критеріїв оцінювання були новизна, науковість та структурність педагогічних методик. Запропоновані конкурсантами проекти також мали підходити для запровадження у масову практику.

Інноваційні методики виховательки Дніпродзержинського дошкільного навчального закладу №3 Наталії Швайгерт були визнані кращими у номінації «Новаторство у дошкільній освіті». Проект «Використання пісочної анімації в гурткової роботи з дошкільнятами» отримав золоту медаль та диплом першого ступеню IV міжнародного конкурсу «Школа високих досягнень».

Губернатор Дніпропетровщини Дмитро Колєсніков привітав виховательку отриманням почесної винагороди: «Дошкільне виховання є першою сходинкою у системі освіти. Перебуваючи у дитячому садочку, малеча отримує не лише навички спілкування з однолітками. Діти вчаться проявляти себе та свої здібності. Підтримати та розкрити юний талант може тільки досвідчений та творчий вихователь. Дошкільна освіта Дніпропетровщині робить акцент на всебічному розвитку своїх вихованців. В області запроваджено комплексні програми та проекти, спрямовані на виховання здорового, ерудованого та високоінтелектуального покоління жителів нашого регіону», – підкреслив Дмитро Колєсніков.

За інформацією Дніпропетровської ОДА

0 коментарів

Останні записи в блогах