Вікна в школи: цьогоріч у закладах освіти встановлять близько 1000 нових енергозберігаючих вікон

05.08.2019, Освіта
Друкувати

Криворізькі школи готуються до нового навчального року. Зараз повним ходом ведуться роботи в загальноосвітніх закладах №№37, 78, 55, 27, 38, 49, 125, 32, 111, 93, 83, 44, 46, 52, 105, 71, 62, 42 та Тернівській гімназії. Важливою складовою є впровадження енергозберігаючих заходів і, зокрема, встановлення сучасних металопластикових вікон.

За останні п’ять років в рамках програми мера Юрія Вілкула з розвитку освіти в школах замінили близько 7 тис. вікон. Крім коштів міського бюджету Кривий Ріг залучає державний фінансовий ресурс. Народний депутат, член Криворізького міськвиконкому Костянтин Павлов добився виділення для рідного міста понад 13 млн. грн. державної субвенції. З них близько 12,6 млн. грн. направили на підтримку освітніх установ. І, зокрема, встановлення енергозберігаючих вікон.

Нардеп відвідав школи № 32 та 125 у Покровському районі де ремонтні роботи добігають кінця. «У наших школах діти повинні отримувати не лише гарні оцінки, але й почуватися комфортно та затишно. І вже традиційно, частину фінансового ресурсу, який мені вдається залучати з держбюджету, я направляю на підтримку закладів освіти. Цьогоріч це вже 10 навчальних закладів у яких проводяться ремонтні роботи із заміни вікон на енергозберігаючі. Моя принципова позиція, як би складно не було, діти мають зростати та навчатися в гарних, зручних умовах. Безумовно, будемо контролювати хід виконання ремонтних робіт. Щоб усе було зроблено не лише в установлені терміни, але й якісно», - підкреслив К. Павлов.

Альона Волик, директор КЗШ №32 сказала: «Завдяки субвенції Костянтина Павлов, ми замінили 30 вікон. Охопили класи, де будуть майбутні першокласники, роздягальні для дітей. Дуже приємно, що народний депутат підтримує розвиток спорту і ми перший заклад на мікрорайоні Зарічний в якому відкрився стадіон зі штучним покриттям. Дітлахи у захваті, на полі грають вже з 8 ранку».

У школі №125 завдяки підтримці нардепа встановлять близько 150 металопластикових вікон. «Учні та вчителі відчувають реальну допомогу міста, про нас піклуються. Школа велика, більше 1000 дітей. Будівля потребує, звісно, ремонту. Торік, за кошти міського бюджету нам капітально відремонтували м’яку покрівлю даху. Цьогоріч, завдяки субвенції Костянтина Павлова ми встановлюємо 149 енергоефективних вікон. До 10 серпня плануємо завершити роботи», - сказала Валентина Максименко, директор КЗШ №125.

Нагадаємо, що до 1 вересня у Кривому Розі виконають капітальний та поточний ремонт у 129 загальноосвітніх закладах. Буде побудовано 5 індивідуальних теплових пунктів.

0 коментарів

Останні записи в блогах