Вода для інваліда з Кривого Рогу

19.05.2014, Комуналка
Друкувати

– У мене наріжна квартира, яку ми давним-давно отримали з чоловіком, - розповідає інвалід Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій Ніна Яківна з вул. Анненка, 25.

- Чоловіка вже давно немає, живу сама. Точніше, не живу, а мучуся, бо хіба ж це життя - навіть води питної в квартирі практично немає. Бо щоб набрати бодай каструльку, аби просто каші якоїсь зварити, доводиться набирати воду чи не по краплі коли півгодини, а коли й довше. Так і мучуся з осені. Кілька разів дзвонила — бо вже неходяча – до 20-го ЖЕКу, та щось немає там нікого. Тож у повному розпачі, просто руки опускаються...

Взагалі-то, цей район, а також пр. Карла Маркса, вулиці Лермонтова, Харитонова, Черняховського та прилеглі до них у Центрально-Міському районі ще з лютого обслуговує новий управитель — ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», який прийшов на зміну КП «ЖЕО №20», ставши переможцем відповідного міського конкурсу. В управителя працює цілодобова диспетчерська з обслуговування їхніх будинків у Центрально-Міському районі за номером 27-05-44, а телефон приймальні директора підприємства - 92-58-35.

Зважаючи на особливі заслуги Ніни Яківни та на її більш ніж поважний вік, ми самостійно зв’язалися з керівником першої дільниці підприємства, на території обслуговування якої перебуває оселя ветерана війни. Вже через годину жіночка знову зателефонувала до редакції, але цього разу зі словами щирої подяки: завдяки професійним діям ремонтників вона отримала не тільки пристойний тиск холодної води, а й гарячої також, якої у пенсіонерки вже давно не було. Представники управителя пообіцяли також виконати й інші невідкладні роботи у квартирі учасника бойових дій, щоб їй було зручно і затишно у власній домівці.

Едуард Білик, "Червоний гірник"

 

0 коментарів

Останні записи в блогах