Водій криворізького шахтобудівного підприємства отримав важкі тілесні ушкодження

Друкувати

Ця кривава драма сталася ще у травні позаминулого року в Жовтневому районі. Тоді водій одного криворізького шахтобудівного підприємства, під час проведення ремонту транспортного засобу «КрАЗ 250», отримав важкі тілесні ушкодження.

- У ході слідства було встановлено наступне, - повідомляє прес-секретар прокурора Кривого Рогу Юлія Фірсова. - Еектрослюсар на прохання потерпілого допомогти в проведенні ремонтних робіт, не маючи прав на керування самоскидом, сів за кермо, а потім відновив рух автівки, не перевіривши положення ручного гальма. В результаті, водію, який знаходився під автомобілем, відірвало праве плече та поламало кістки на лівому. Жовтневий районний суд, який розглядав справу, підтримав державне обвинувачення і визнав електрослюсаря підприємства винним у скоєнні правопорушення.

Обвинуваченому призначено покарання у вигляді 1 року випробувального терміну, якщо він не вчинить нового злочину. Крім того, суддя зобов’язав підприємство сплатити на користь потерпілого матеріальну та моральну шкоду – 91000 гривень.

Микола Крамаренко, "Червоний гірник".

 

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах