Водохреща-2018. Йорданська вода додає сил

17.01.2018, Події
Друкувати

Перш ніж купатися в ополонці, потрібно підготувати свій організм до цього. І, важливо, якщо маєте сумніви, краще поки не занурюватися у крижану воду.

«Найкраще — завчасно підготуватися до занурення в холодну воду на Водохреща і задля цього розпочати підготовку свого організму до купання в крижаній воді раніше. Якщо немає змоги купатися у водоймі, можна щодня приймати холодний душ. Та до цього теж треба йти поступово. В результаті такої підготовки вже восени зможете спокійно заходити у воду, а через деякий час без проблем зробите це і в зимовий період», - радить досвідчений прихильник моржування, головний редактор газети «Червоний гірник» Ігор Квочка.

На його переконання, моржування – хороша методика для лікування хронічних захворювань та загального зміцнення організму: «Судини у холодній воді різко звужуються, а після купання розширюються, тож поліпшується кровообіг у всіх тканинах організму. Тому моржування – хороша методика для лікування хронічних захворювань і профілактики застуд. Перша рекомендація для тих, хто прагне стати моржем, – сильна воля та психологічна готовність. Основними принципами цього способу загартовування є регулярність, поступовість і систематичність. Тому до зимових купань краще звикати повільно, починати купатися влітку і просто не припиняти. Це найбільш дієвий спосіб привчити організм до низьких температур. Саме купання повинно бути певним упорядкованим ритуалом. Перед тим, як увійти у воду, корисно зробити кілька енергійних вправ, оскільки тіло має зберігати нормальну температуру. Не можна заходити у воду надто розігрітим або з відчуттям холоду».

0 коментарів

Останні записи в блогах