ВООЗ стурбована неякісною вакцинацією дітей в Україні

02.12.2014, Медицина
Друкувати

Всесвітня організація охорони здоров´я (ВООЗ) дослідила, що в Україні лише кожна третя дитина отримує повноцінну вакцинацію.

Про це повідомила голова бюро ВООЗ в Україні Доріт Ніцин Калускі, передає «УНІАН».

За її словами, «це питання національної безпеки».

У свою чергу, заступник голови Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Рудігер Лухманн назвав позитивним те, що в Україні все більше людей розуміють необхідність вакцинації дітей.

«Якщо в 2008 році лише 28% матерів підтримували ідею вакцинації в Україні, то станом на 2014 рік ця кількість сягає вже 72%», - сказав він.

За словами Лухманна, проблемним є те, що «в Україні менше 50% дітей отримують вакцинацію від поліомієліту, а в деяких регіонах цей показник становить менше 40%».

«Ми намагаємося зараз укладати різні договори з донорами для того, щоб отримати фінансування на закупівлю вакцин проти поліомієліту на суму близько $3 млн», - повідомив Лухманн.

Він наголосив, що ЮНІСЕФ вітає «включення в коаліційну угоду умов закупівлі вакцини спільно з міжнародними партнерами та організаціями».

Як сказав Лухманн, ЮНІСЕФ «підтверджує свою готовність здійснюватизакупівлю і сприяти їй у відповідь на відповідний запит від Міністерства охорони здоров´я для того, щоб врятувати життя і надати доступ до вакцинації дітям України».

Як повідомляли «Коментарі», стало відомо, коли вакцини з´являться в медустановах.

Також повідомлялося, що СБ виділив на українську медицину $300 млн. У той же час, світ пожертвував МОЗ України майже 10 млн грн.

За словами міністра МОЗ, у держбюджеті України на 2015 рік на охорону здоров´я закладено від 54 до 58 млрд грн. 

Джерело: http://ua.comments.ua

0 коментарів

Останні записи в блогах