Ворожа куля обірвала життя земляка-десантника

26.08.2014, Соціум
Друкувати

Обірвалося життя ще одного нашого земляка-героя, який загинув у зоні АТО, виконуючи свій військовий обов'язок. Від кулі снайпера-терориста загинув старший стрілець 25-ої окремої повітряно-десантної бригади Едуард Гуцул.

Провести в останню путь 37-річного солдата на мікрорайон Східний-2 прийшли не лише мешканці цього мікрорайону, але й багато друзів та інших людей з усіх куточків нашого міста. Бійці, з котрими пліч-о-пліч служив наш земляк, знали його як мужнього, відважного воїна, який палко любив Україну. За її незалежність і свободу він віддав найцінніше - своє життя.

- Ще в березні нинішнього року Едуард пішов служити рядовим бійцем у повітряно-десантну штурмову бригаду, - з болем у серці говорить його рідна сестра Інна Григорівна. - Брав участь у бойових операціях під час визволення Слов'янська, Ізюма, Амвросіївки. П'ять місяців разом зі своїм племінником мій брат перебував у зоні АТО. Під час чергової зачистки від терористів блок-поста, Едуард з бойовими побратимами виїхав на БТРі. Він знаходився найвище від усіх на броньованій машині, і ворожа куля снайпера влучила в груди. Шансів вижити, на жаль, не було...

Друзі, рідні, близькі та всі, хто віддав останню шану герою, назавжди запам'ятають Едуарда Григоровича життєрадісною, вольовою людиною, вірним другом, готовим до самопожертви. Хоча життя земляка було недовгим: закінчив загальноосвітню середню школу № 49, ПТУ № 33 за спеціальністю «будівельник». У 1994-1995 роках служив у Збройних силах України, трудився на різних підприємствах Кривбасу.

Такі герої, як Едуард Гуцул та інші наші земляки, котрі полягли смертю хоробрих у зоні АТО, вічно житимуть у серцях криворіжців. Адже з гордістю та честю боронили нашу рідну землю від агресорів-терористів.

 

Віталій Ткачук, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах