Воїни 17-ї танкової повернулися додому в Кривий Ріг

08.06.2017, Події
Друкувати

Три роки в АТО провели офіцери, прапорщики, сержанти та солдати 17 окремої танкової Криворізької бригади і тільки днями повернулися додому. Вчора зранку відбулися урочистості з нагоди повернення особового складу бригади з району виконання бойового завдання. Участь в урочистостях взяли Криворізький міський голова Юрій Вілкул, командувач військ оперативного командування «Схід» генерал-майор Олександр Красноок, командир бригади підполковник Володимир Дрібноход, родичі військових та громадськість міста.

- Сьогодні Криворіжжя зустрічає воїнів 17-ї окремої танкової бригади, які тривалий час виконували бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції по захисту незалежності нашої держави, - сказав на урочистому мітингу Олександр Красноок. – Військовослужбовці Криворізької бригади з достоїнством виконували покладені на них завдання і займають гідне місце у військових формуваннях оперативного командування «Схід» зокрема і Збройних сил України загалом. На превеликий жаль, 108 чоловік, які виконували завдання разом з бригадою, загинули. Вічна їм пам'ять і низький уклін героям 17-ї окремої танкової Криворізької бригади.

За героїзм, проявлений під час виконання бойових завдань по захисту України, та високу військову виучку Олександр Красноок вручив кількадесятьом криворізьким військовим відзнаки Міністра оборони та Генерального штабу України.

- Я прибув сюди із своїми заступниками, головами районів, громадськістю, щоб від усього серця щиро привітати вас із поверненням на рідну землю Криворіжжя, - зазначив Юрій Вілкул. – Ми горді за вас, за те, що ви мужньо та героїчно виконали свій обов’язок по захисту нашої держави. Практично з першого дня проведення АТО в нашому місті було створено комітет з підтримки криворізьких військовослужбовців, й усі ці роки ми допомагали і продовжуємо допомагати криворіжцям, які служать у зоні проведення антитерористичної операції. Також не забуваємо про тих, хто поліг на полях боїв, підтримуємо їхні сім'ї, на додачу до державної надаючи і свою допомогу від міста. І коштами, і пільгами, й іншими можливостями. Всі ми мріємо про мир, про те, щоб військовослужбовці були в місцях постійної дислокації. Вітаю з поверненням на рідну землю, з тим, що повернулися живими, і запевняю, що й надалі створюватимемо всі потрібні умови, щоб ви могли підвищувати свою військову майстерність.

Кращим військовим 17-ї танкової Юрій Вілкул вручив міські нагороди. Зокрема, нагрудний знак «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня отримали підполковник Ярослав Лисенко, майор Олександр Вельдяєв, капітан Владислав Чередниченко, старший прапорщик Віктор Солохін, а також сержанти Ігор Котляр, Павло Кошель і Петро Копарич. Крім цього, було вручено Почесні грамоти та грамоти виконкому міськради.

- Ви захищали кордони нашої держави, - сказав своїм підлеглим Володимир Дрібноход. – Ваші патріотизм, професіоналізм та любов до рідної Батьківщини є твердженням того, що ворог нас не злякав і не поставив на коліна. Зараз ми завершили виконання бойового завдання в зоні АТО й повернулися до місця постійної дислокації, щоб відновити боєздатність та продовжити виконувати бойові завдання за призначенням.

На мітингу ще було багато гарних слів та відзнак різного рівня, але найвищою нагородою для хлопців напевне стало те, що вони не зганьбили своє звання військового і живими повернулися додому. Щоб відпочити, набратися сил і, якщо скаже Батьківщина, знову повернутися туди, де вирішується доля українського народу.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

Фото Олександра Клюки

0 коментарів

Останні записи в блогах