Впізнаний за ДНК-експертизою криворіжець Геннадій Григорович Карпенко

11.02.2015, Події
Друкувати

Ще відколи стався трагічний Іловайський котел з полеглими захисниками Батьківщини, але донині не всі загиблі упізнані, адже по багатьох для ідентифікації доводиться проводити ДНК-експертизу.

Одним з таких став криворіжець Геннадій Григорович Карпенко, 1972-го року народження, який виконував військовий обов’язок старшого сержанта у складі 40 батальйону. Разом зі своїми бойовими побратимами під Іловайськом він потрапив в оточення, в якому відбивався до останнього подиху, аж до 28 серпня. Повернути його добре ім’я Вітчизні, а тіло родині дозволила експертиза, яка нещодавно була завершена.

Минулого вівторка рідна криворізька земля прийняла свого славного сина, смерть якого оплакували сім’я героя, його побратими, колеги з охоронного агентства «Дуган», в якому він працював до мобілізації, а також численна громадськість.

Геннадій Карпенко нагороджений відзнакою «Мужність, честь, закон», а за особисту мужність і героїзм, самовідданість та вірність військовій присязі й народу України, проявлені при виконанні військового обов’язку, криворіжця нагороджено нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня (посмертно).

 

0 коментарів

Останні записи в блогах