Вважаєте, що добре знаєте Кривий Ріг? Ок! Тоді складіть пазл

18.07.2019, Культура
Друкувати

«Зголодніли» за пазлами? Редакція газети «Червоний гірник» уже приготувала свіжесенький обідній он-лайн пазл, на котрому зображена одна із візиток Кривого Рогу. Спробуйте якомога швидше його скласти. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

 

Квітковий годинник у Кривому Розі

Квітковий годинник у Кривому Розі відкрили 2011 року, з нагоди 20-річчя незалежності України. Він є найбільшим у Європі. Діаметр циферблата становить 22 метри, довжина годинникової стрілки – 8, а хвилинної – 12,5 метра. Незвичайний механізм зайняв відповідне місце – посеред облаштованого в європейському стилі парку Героїв на проспекті Металургів.

Цікаво, що у павільйоні під найбільшим у Європі квітковим годинником міститься 3D відеогалерея міського історико-краєзнавчого музею. По колу самого павільйону за склом розміщені стенди з фотографіями, експонатами та інформацією про кожен район міста. Також на окремій площі представлені фотографії старого містечка Кривий Ріг та фотогалерея найпривабливіших проектів розвитку міста у майбутньому. У самій відеогалереї демонструються у 2D та 3D форматі фільми про Кривий Ріг, його історію та сучасний розвиток. На стінах під штучним освітленням демонструються фотографії найбільш видатних об’єктів міста.

Фото Ігоря КВОЧКИ

0 коментарів

Останні записи в блогах