Як бути криворіжцям з поганим водопостачанням?

18.06.2014, Комуналка
Друкувати

– На наш куток ніби хтось прокльони наслав, - жаліється Тетяна Олександрівна з вул. Янки Купали, 28.

- Бо як тільки літо, так одразу вимушено переходимо на «сухий закон» - води в кранах або немає взагалі, або якщо і біжить, то зовсім тоненькою цівочкою. Натомість буквально за квартал від нас — на вулиці Луговій та сусідніх з нею - тиск у водогоні такий, що може з ніг збити. То невже ми гірші за інших, що повинні ось так потерпати?

Розпач жінки зрозумілий, бо за нинішньої спеки волога воістину стає живильною. Як з’ясувалося у подальшій розмові з читачкою, з такого приводу жителі поки що нікуди не звертались, але збираються писати колективну скаргу до... Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Котра, були переконані люди, насамперед винна у тому, що на Луговій води вдосталь, а ось на Янки Купали — обмаль.

Довелося трохи розчарувати мешканців тим повідомленням, що воду не тільки у Довгинцівський район, звідки надійшла ця скарга, а й по всьому місту подає не облдержадміністрація, а наш місцевий КП «Кривбасводоканал». Він же й несе відповідальність перед споживачами за якість надання послуг питного водопостачання та водовідведення, у тому числі й на згаданому кутку. Але для вжиття заходів з протидії недостатньому тиску у водогонах, який, швидше всього, виник через протиправний денний полив окремими несвідомими городянами своїх городніх ділянок, комунальників про це потрібно щонайменше проінформувати. Приміром, через водозбут Довгинцівського району, який розташований поруч залізничного вокзалу Кривий Ріг-Головний по вул. Транспортній, 44 і працює кожного робочого дня з 8.00 до 17.00, у п’ятницю — з 8.00 до 15.45, контактний телефон 401-04-89. Там же можна дізнатись і про нарахування, наявну заборгованість чи здійснені перерахунки за послугу водопостачання.

Якщо ж прикрість з водою трапилась деінде, а не лише в Довгинцівському районі, то для невідкладного реагування та вжиття заходів на згаданому підприємстві працює цілодобова диспетчерська служба за телефоном 92-25-12.

Бесідував Едуард Білик, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах