Ємність для знезаражування

29.07.2015, Комуналка
Друкувати

КП «Кривбасводоканал» не тільки подає городянам питну воду, а й займається відводом та очищенням стічних вод.

Для цього по місту встановлено кілька станцій аерації, на які для подальшої очистки потрапляють каналізаційні стоки. У тому числі й на Північну станцію, яка приймає стоки з частини Тернівського району, а також побутово-господарські стоки поближніх промпідприємств.

Нещодавно задля оновлення фізично зношеного обладнання цієї станції підприємство звернулося до міста з проханням знайти можливість бюджетного фінансування для придбання стаціонарної ємності для одного з важливих компонентів знезаражування - гіпохлорита натрію. Причому така ємність має бути виготовлена з сучасних матеріалів, що дозволить протистояти впливу цього реагенту. Запит було розглянуто, внесено до Програми соціально-економічного розвитку міста на поточний рік, а нещодавно й реалізовано, завдяки чому КП «Кривбасводоканал» днями отримало таке потрібне обладнання.

За словами головного технолога підприємства Наталії Козубової, впродовж нинішнього тижня буде завершено монтаж і підключення, й після тестування на водонепроникність ємність стане до роботи. Завдяки цьому підвищаться надійність знезаражування стічних вод та якість виконуваних робіт, а також поліпшаться умови праці обслуговуючого персоналу.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах