Юрій Вілкул: «7 нових тролейбусів покращать транспортне сполучення в північній частині міста та житлових масивів 4-й, 5-й, 7-й Зарічний»

26.06.2020, Події
Друкувати

Кривий Ріг продовжує роботу над вдосконаленням та покращенням міської маршрутної мережі пасажирського транспорту. У рамках спільного проєкту з Європейським банком реконструкції та розвитку місто отримало нові, комфортабельні тролейбуси.

Із 54 законтрактованих тролейбусів до Кривого Рогу вже приїхало 36 машин.

У травні місто отримало 7 нових тролейбусів марки «Дніпро Т-203», які вдало працюють на маршрутах №8 та №11.

Чергові сім одиниць електротранспорту працюватимуть на маршрутах: №18 «Зуп. 10-й мікрорайон – вул. Мусоргського (зуп. «Спорткомплекс»)», №11 «Ст. Кривий Ріг – вул. Заводська (через вул. Світлогірську, Каспійську)», №5 «Ст. ШТ «Електрозаводська» - пл. Визволення (через вул. Дишинського)».

Під час запуску нової техніки на маршрути міський голова Юрій Вілкул зазначив: «Ми послідовно оновлюємо наш комунальний транспорт. За п’ять років придбали та капітально відремонтували 111 тролейбусів, автобусів і трамваїв. Комфорт та зручність для пасажирів – наш пріоритет. Цього разу ми особливу увагу приділили транспортному сполученню в північній частині міста та житлових масивів 4, 5, 7-й Зарічний з центральною частиною і великими промисловими підприємствами. Відсьогодні на маршруті №18 додатково будуть працювати 4 нові тролейбуси, на маршруті №11 - 1 тролейбус та 2 - на маршруті №5».

Разом із міським головою ключі від нових тролейбусів вручив Ігор Сокол, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні. Посол вручив відзнаки виробникам з «Південмашу» і постачальникам та привітав криворіжців  з Днем Конституції.

Нові тролейбуси, придбані в партнерстві з ЄБРР, пристосовані для перевезення пасажирів з обмеженими можливостями. Для зручності пасажирів розроблено новий розклад руху, з яким можна ознайомитись на Криворізькому ресурсному центрі та в салонах тролейбусів.

Крім оновлення  рухомого складу, у Кривому Розі впроваджують  зручні для пасажирів сервіси оплати за проїзд. До послуг мешканців – «Картка криворіжця», оформити  яку відтепер можна через веб-сайт (kpcep.dp.ua),  шляхом заповнення онлайн анкети-заяви або в Центрі адміністративних послуг «ВІЗА» із запуском попередньої реєстрації на веб-порталі (viza.kr.gov.ua) та подальшим поданням пакета документів за адресою: площа Молодіжна, 1.

Мер Юрій Вілкул зазначив, що відсьогодні  у місті розпочинають роботу спеціальні пункти продажу та поповнення без комісії транспортної картки. Жителі та гості Кривого Рогу зможуть  швидко оплачувати проїзд, відчути переваги нової сучасної системи.   

0 коментарів

Останні записи в блогах