Юрій Вілкул: «Будуємо місто разом - з 3 серпня стартує прийом заявок на участь у конкурсі проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет - 2021»

27.07.2020, Події
Друкувати

Для реалізації більшої кількості проєктів криворіжців, за ініціативою мера Юрія Вілкула збільшується фінансування проєкту з 26 млн грн до 30 млн грн, а також зменшується співфінансування - з 5% до 2% по освітніх та муніципальних проєктах, а по молодіжних та соціальних - взагалі воно відсутнє.

Криворіжців запрошують долучитися до гарних та корисних змін у рідному місті. Проєкти будуть розподілені на чотири категорії: муніципальні, освітні, молодіжні та соціальні. Всі, хто мають власні ідеї та прагнуть втілити їх у рідному місті, запрошуються до участі у тренінгах, на яких вони детально дізнаються про умови та етапи проведення конкурсу «Громадський бюджет». Навчання проходитимуть з 31 липня по 13 серпня.

«Давайте разом змінюватимемо рідний Кривий Ріг! Дуже приємно та знаково, що у «Громадському бюджеті - 2020» із загальної кількості учасників 47% - автори віком від 18 до 35 років. Добре, що молодь - активна та ініціативна, пропонує своє бачення, свої проєкти розвитку, а місто допоможе їх реалізувати!» - підкреслив мер Юрій Вілкул.

Громадський бюджет цього року став рекордним за кількістю голосуючих - майже 81 тисяча криворіжців. Для прикладу, за проєкти 2019 року свої голоси віддали 66,8 тисячі мешканців міста.

Цьогоріч буде реалізовано 50 проєктів-переможців на суму 25 млн 935 тис грн, за напрямками: 13 освітніх проєктів, 11 молодіжних та 26 муніципальних.

Родзинка «ГБ-2020» - запровадження категорії «Молодіжні проєкти», яка не передбачала внесення авторами обов’язкового співфінансування. Ця категорія стає все більш популярною та активною.

Детальніше про конкурс тут: https://gb.kr.gov.ua/.

0 коментарів

Останні записи в блогах