Юрій Вілкул: «Для зручності криворіжців у цьому році вже відремонтували понад 50 прибудинкових доріг і виконуємо роботи у приватному секторі»

14.08.2020, Комуналка
Друкувати

У Кривому Розі тривають ремонтні роботи на внутрішньоквартальних дорогах, які розпочато цього року з лютого. Оновлені прибудинкові дороги вже мають мешканці вулиць Героїв АТО, Єсеніна, Електрозаводської, Адмірала Головка, Петра Дорошенка, Іорданської, Пушкіна, Лермонтова, Таганської, Павла Глазового, Співдружності, Покровської, проспектів 200-річчя Кривого Рогу, Гагаріна та ін.

Тривають роботи з асфальтування прибудинкової території житлових будинків №№11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 25 на вулиці Чарівній у Тернівському районі. Міський голова Юрій Вілкул на місці провів робочу нараду за ходом виконання робіт.

«Цього року в міському бюджеті виділили великий ресурс не тільки на ремонти та реконструкції центральних магістралей, але й на прибудинкові території та вулиці приватного сектора. Для нас пріоритет, щоб мешканцям було зручно та комфортно у власних дворах. Спілкуємося з людьми й намагаємося врахувати їхню думку. Наприклад, на прибудинковій території по вулиці Чарівній, а це близько 6 тисяч метрів квадратних асфальтного покриття, ми виконуємо не лише ті дороги, що є в проєкті, а й робимо додаткові доріжки в тих місцях, де мешканцям зручно ходити», - сказав Юрій Вілкул.

У цілому по місту на сьогодні вже виконано фрезерування прибудинкових територій на вулицях Юрія Смірнова №№ 37, 39, 41, 43; Медичній №№19, 21; Вокзальній №№10, 12, 14, 15, 16, 20, 22; Криворіжсталі №№22, 24, 26, 28, 54, 56, Таганській №1; проспекті Південному від будинку №27 до будинку №41 та вулиці Груні Романової від будинку №24 до КЗШ №92; тротуару на вулиці Адмірала Головка від будинку №9 до будинку №17 та перехресті вулиць Маршака та Доватора.

Йдуть роботи і на дорогах сектора приватної забудови, уже відновлено покриття на вулицях Божедарівській, Ковельській, Центральній, Блока, Богуна.

Крім того, виконано ремонт внутрішньоквартальних доріг на вулицях Самотічній, Каширській, Нікопольське шосе, Меркулова, ділянок доріг від вул. Вернадського до вул. Серафимовича та від Н-23 до с. Авангард, перемичок від об’їзної дороги до вулиці Фабричної.

До кінця року планується частково відремонтувати асфальтове покриття тротуарів на вулицях Миколи Світальського, Володимира Великого, Героїв АТО, проспекті Гагаріна.

Спільним коштом міського та обласного бюджетів завершується реалізація великих проєктів з капітального ремонту доріг на вулиці Сергія Колачевського (від житлового будинку №52 до вул. Олексія Солом’яного), проспекті 200-річчя Кривого Рогу від площі 30-річчя Перемоги.

Здати ці об'єкти ремонтники планують уже наступного тижня. Також зараз будується нова автодорога від мікрорайону Сонячного до вулиці Спаської.

0 коментарів

Останні записи в блогах