Юрій Вілкул: "Епідпоріг у місті не перевищено, водночас усі 180 ліжок інфекційної лікарні підготовлено для надання допомоги пацієнтам з коронавірусом"

30.03.2020, Події
Друкувати

За добу кількість респіраторних вірусних захворювань в місті дещо збільшилась, але епідпоріг не перевищено.

В цьому напрямку уся медична служба працює стабільно. На сьогодні в інфекційній лікарні на лікуванні знаходиться 3 пацієнта з підтвердженим діагнозом коронавірусна хвороба COVID-19, ще три людини знаходяться у лікарні з підозрою. Два пацієнти поступили 29 березня. Це дві жінки, одна прибула з Балі, друга - фельдшер, що контактувала з пацієнтом, який прибув з Польщі. Стан цих пацієнток задовільний, у них взято аналізи, які сьогодні будуть відправлені до Дніпра. Швидкі тести у цих пацієнток дали негативний результат.

Ще один пацієнт з підозрою – чоловік жінки, в якої вже підтверджено діагноз. У Дніпрі дослідили його аналізи, є сумнівна реакція, тому сьогодні будуть зроблені повторні аналізи. Другий виявлений у Кривому Розі випадок – у сина хворої жінки. Стан цього пацієнта середньої важкості, він отримує лікування, негативної динаміки немає.
Інфекційну лікарню повністю звільнили від пацієнтів з іншими хворобами. Ті, в кого діагностовано менінгіт переведені до першої міськліарні, для цього там підготували і відкрили додаткове відділення. Решту хворих перевели у інші міськлікарні. В інфекційній лікарні усі 180 ліжок підготовлено під госпітальну базу для надання допомоги пацієнтам з COVID-19.

На сьогодні медики відпрацьовують кілька питань. Перше – це у посилення роботи медиків на блокпостах, забезпечення додатковими термометрами, щоб мінімізувати черги. Друге – поповнення резерву медикаментів для надання допомоги пацієнтам з COVID-19. Згідно з інструкціями Міністерства охорони здоров'я змінились алгоритми надання допомоги. За наказом МОЗ одні ліки було виключено, інші додано. Ще одне питання – засоби індивідуального захисту. Місто робить усе можливе, щоб створити необхідний запас у разі масової госпіталізації пацієнтів.

0 коментарів

Останні записи в блогах