Юрій Вілкул: «Інвестиції в інновації - у Кривому Розі ми створимо Центр креативної економіки»

16.09.2020, Події
Друкувати

Кривий Ріг залучає кошти інвесторів у розвиток міста. У співпраці з державною організацією «Агенція з питань підтримки державно-приватного партнерства» буде реалізований проєкт зі створення Центру креативної економіки.

Міський голова Юрій Вілкул підписав меморандум з Агенцією з питань підтримки державно-приватного партнерства з метою започаткування співпраці для реалізації інвестиційних проєктів у Кривому Розі. І найпершим серед таких проєктів є створення Центру креативної економіки.

Це буде сучасний, креативний майданчик для втілення в життя ІТ-технологій, наукових досліджень, мистецтва, створення місць для проведення інтелектуальних подій (нетворкінгу) та коворкінгу.

«Переконаний, що об'єднання ресурсів з приватними партнерами допоможе місту покращити інфраструктуру та сприятиме економічному зростанню. Крім того, практика державно-приватного партнерства сприятиме зростанню рівня довіри між приватним інвестором та органами місцевої влади, що в свою чергу, забезпечить реалізацію нових інвестиційних проєктів», - зазначив мер Юрій Вілкул.

Кривий Ріг має багато привабливих інвестиційних пропозицій, цікавих для інвесторів. На сьогодні вже виконано паспортизацію 5-ти земельних ділянок, так званих «грінфілдів», один із яких цьогоріч продано на земельному аукціоні під аквапарк. У місті створені одні з найкращих умов для підтримки та супроводу вітчизняних та закордонних інвесторів, якісної електронної системи комунікації бізнесу з владою й інформаційного забезпечення інвестиційної діяльності. Успішно працюють такі веб-ресурси, як муніципальний центр послуг, ресурсний центр, Путівник інвестора. Наразі, розробляються та запроваджуються нові е-сервіси в рамках концепції SMART CITY 2020.

Ніко Гачечиладзе, в.о. директора Агенції з питань підтримки державно-приватного партнерства зазначив: «Переконаний, що даний меморандум надасть змогу розвивати дійсно потрібні проєкти, які покращать повсякденне життя, підвищать якість надання послуг, розвиватимуть економіку».

Довідково: Економічний потенціал Кривого Рогу представляють суб'єкти малого й середнього бізнесу, а також 137 промислових підприємств. Рівень залучених прямих іноземних інвестицій один з найвищих у регіоні - 1 535,74 млн дол та становить 40% від загальнообласного показника (станом на 1 січня 2020 року).

0 коментарів

Останні записи в блогах