Юрій Вілкул: «Криворіжці, які постраждали під час трагічних подій 7 листопада, отримають матеріальну допомогу від міста»

16.11.2020, Події
Друкувати

За дорученням міського голови Юрія Вілкула сім’ї загиблих і постраждалих отримають матеріальну допомогу з міського бюджету. Сім’ям загиблих буде виділено по 20 тис грн, постраждалим - по 10 тис грн.

«Ми глибоко співчуваємо рідним і близьким загиблих та постраждалих від рук різника. Тяжко повірити, що таке сталося в нашому місті. Це страшно і недопустимо. Впевнений, що злочинець отримає справедливе і тяжке покарання. А ми, зі свого боку, не залишимо без підтримки родини постраждалих», - підкреслив Юрій Вілкул.

Наразі, зібрані всі необхідні для цього документи і питання матеріальної допомоги виноситься на засідання міськвиконкому, що відбудеться 18 листопада.

Випадок, що стався у Металургійному районі 7 листопада, сколихнув усе місто. Від нападу з ножем на перехожих постраждали десятеро людей, з яких двоє чоловіків отримали смертельні поранення. Серед постраждалих є і дитина. У зв’язку з трагічними подіями, мер Юрій Вілкул оголосив у Кривому Розі 9 листопада днем жалоби.

0 коментарів

Останні записи в блогах