Юрій Вілкул: «Любов до рідного міста починається з дитинства - саме для діток ми будуємо нові садочки, відкриваємо додаткові групи, проводимо ремонти»

10.08.2020, Освіта
Друкувати

У Кривому Розі десять років діє програма Перспективного розвитку освіти міста. За цей час у місті відкрито 3 нові дитсадки, понад 160 додаткових груп у дитячих садках, створено 6 навчально-виховних комплексів (НВК) з дошкільною освітою.

Міський голова Юрій Вілкул провів робочі наради у закладах дошкільної освіти Саксаганського та Довгинцівського районів.

«Ми робимо все, щоб у Кривому Розі дошкільна освіта стала ще якіснішою, а дитячі садки – красивішими та комфортнішими. Ремонтуємо покрівлі, системи опалення, міняємо вікна та двері на енергозберігаючі, ремонтуємо павільйони та музичні зали. З кожним роком усе більше коштів ми направляємо на підтримку дошкільної освіти. Тільки у 2020 році з міського бюджету виділено понад 900 млн грн. Завдяки такому системному підходу у нас є чітке розуміння, які садки і групи ми будемо відкривати, над чим ще потрібно працювати», - зазначив міський голова Юрій Вілкул.

Мер проінспектував садочки №№88 та 190, в яких відремонтували їдальні, музичні зали, встановили індивідуальні теплові пункти обігріву, замінили електроплити на сучасні та оновили кухонний посуд. Завдяки підтримці міста, у дітей з’явилися можливості розважатися та всебічно розвиватися в ігрових лабіринтах, стрибати на батутах.

«За виділені з міського бюджету кошти, за останні три роки, ми замінили фактично всі вікна і двері на металопластикові, встановили вхідні двері «антипаніка». Постійно оновлюємо столовий посуд та меблі. У нашому садку створено розважальну кімнату, до якої за кошти міста придбали батут та лабіринт. Діти з величезним задоволенням відвідують гурток «Шустрик», який працює в цій кімнаті», - розповіла керівник дошкільного закладу №190 Алла Нагній.

Дитячі садки №№88 та 190 - активні учасники та переможці конкурсу «Громадський бюджет». Завдяки цьому конкурсу та підтримці міста, у дитячому садку (центр розвитку дитини) №88 модернізували систему вентиляції та встановили ІТП (індивідуальний тепловий пункт), а в дитсадку №190 з'явився сучасний харчоблок. На даний момент у цих дитячих садках проводяться поточні ремонти: у 88-му ремонтують харчоблок, буде встановлено систему підігріву води від сонячної енергії, а в 190-му проводиться ремонт класу хореографії.

Також, у всіх закладах освіти міста запроваджується система безпеки харчових продуктів – НАССР (англ. Hazard Analysis and Critical Control Point). Це всесвітньо визнаний підхід, який визначає в продуктах біологічні, хімічні та фізичні небезпеки. Ця система дозволяє передбачити та оцінити ризики, описати алгоритм дій працівників харчоблоків для запобігання зараження харчових продуктів та уникнення харчового отруєння.

Довідково:

У Кривому Розі на сьогоднішній день працює 150 дошкільних установ, 11 навчально-виховних комплексів з дошкільними відділеннями і один навчально-реабілітаційний центр. Усі установи знаходяться в комунальній власності міста, в них виховуються понад 25 тисяч дітей.

0 коментарів

Останні записи в блогах