Юрій Вілкул: «Місто на захисті людей - у липні допомогу з міського бюджету отримає ще понад півтисячі криворіжців»

22.07.2020, Соціум
Друкувати

Криворізька програма соцзахисту є найбільш  різнобічною, вона охоплює всі пільгові  категорії  жителів -  понад мільярд гривень спрямовано з бюджету на підтримку мешканців. Майже кожен третій мешканець Кривого Рогу отримує  грошову підтримку з міського бюджету. Лише за однією Програмою соціального захисту протягом останніх 5 років видатки зросли в 10 разів - до понад 700 мільйонів гривень, які отримують криворіжці.

На липневому засіданні виконкому підтримані всі пропозиції мера та проєкти рішень соціального напрямку. На виплату матеріальної допомоги учасникам бойових дій, воїнам–інтернаціоналістам, підтримку дітей з інвалідністю та лікування мешканців з міського бюджету виділять додатково 2,3 млн грн.

Міський голова Юрій Вілкул сказав: «Не зважаючи на непросту економічну ситуацію в якій опинилася вся краіна в умовах пандеміі, у Кривому Розі ми не скоротили жодноі пільги та не припинили виплат допомоги найбільш соціально-незахищеним мешканцям. З міського бюджету, у рамках розширеноі програми соціального захисту, підтримку отримуть 140 тисяч криворіжців. Це - наші ветерани, учасники бойових дій, чорнобильці, багатодітні родини, інваліди. Ім особливо потрібна підтримка і рідне місто про них дбає».

У липні одноразову допомогу отримають 82 дитини з інвалідністю (по 10 тис грн, з початку року допомогу виплачено 2077 дітям на загальну суму 20,8 млн грн); 18 чоловік, прирівняних до учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок Другої світової війни (з початку року таку допомогу отримав 371 мешканець міста на суму1,1 млн. грн. ); 58 воїнів-інтернаціоналістів і сімей загиблих в Афганістані ( з початку року допомогу отримали 2278 воїнів-інтернаціоналістів та членів сімей загиблих; з міського бюджету виплачено 11,7 млн грн).

Жителі звертаються по допомогу у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем та значними витратами на лікування. На засіданні виконкому підтриманий проєкт рішення, за яким допомогу отримають 420 криворіжців на суму 1,2 млн грн. Переважна більшість, 333 людини, отримають допомогу на лікування. Загалом, з початку року таку підтримку надано 3267 криворіжцям на суму 8,4 млн грн.

0 коментарів

Останні записи в блогах