Юрій Вілкул молоді Кривого Рогу: «Ми завжди допоможемо вам робити Кривий Ріг ще краще і сучасніше»

23.10.2020, Події
Друкувати

У Кривому Розі десятий рік поспіль місто відзначає талановиту та обдаровану молодь. Це – добра традиція, яку започаткував мер Юрій Вілкул.

У Кривому Розі 200 обдарованих представників молодого покоління та 35 спортсменів міста отримали традиційну муніципальну стипендію.

Міський голова зустрівся з молоддю і як і щороку вручив премії лауреатам у п'яти номінаціях і трьох вікових категоріях. Серед нагороджених - переможці та призери предметних олімпіад, різноманітних конкурсів, змагань високого рівня. Ті, які протягом року своїми досягненнями у галузі освіти, науки, спорту, художньо-естетичної творчості, прославляли місто, область і Україну. Стипендіати отримали від 500 до 1500 грн.

Вітаючи талановитих криворіжців, міський голова Юрій Вілкул відзначив, що молодь Кривого Рогу розвивається, розмірковує та відстоює свою думку, переживає за долю міста та країни, пам’ятає історію рідного краю.

«Ми пишаємося нашою молоддю – активною, спортивною, творчою, ініціативною! Разом з вами ми реалізуємо муніципальну програму «Нова генерація Кривого Рогу», в якій багато цікавих напрямків. Ви - майбутнє Кривого Рогу! Зі свого боку, завжди вас підтримаємо та допоможемо!», - зазначив Ю. Вілкул.

«Велика вдячність за підтримку місту та меру, величезне спасибі нашим батькам і педагогам, які виявляють наш талант і розвивають наші здібності. Ця премія підвищує престиж наших досягнень, дає стимул творити, розвиватися і допомагає опановувати нові знання»,- сказала Ілона Коганер, лауреат номінації за «Наукові досягнення».

Міський голова нагородив 35 кращих спортсменів і тренерів за успішні виступи на міжнародних та всеукраїнських змаганнях. Вони отримали сертифікати на виплату щорічної стипендії: від 6 тис грн до 10 тис грн.

«Вже четвертий рік поспіль за рахунок міського бюджету ми призначаємо стипендії спортсменам. Таку підтримку і допомогу будемо нарощувати й надалі. А вам, найголовніше, потрібно вірити в себе, використовувати особистий потенціал, який допоможе реалізувати вашу мрію! Не зупиняйтеся на досягнутому - йдіть уперед до перемоги!», - підкреслив Юрій Вілкул.

Крім того, відзнаками міського голови удостоєні тренери-викладачі та гравці футбольної команди ДЮСШ №1 «Кривбас-84», які нещодавно отримали перемогу у кубку області.

«Завдяки таким спортсменам та їхнім досягненням, Кривий Ріг по праву став першим українським містом, що отримало звання «Європейське місто спорту» від Асоціації Європейських столиць і міст спорту. Криворізькі спортсмени відомі далеко за межами України. Ми пишаємося нашими чемпіонами і підтримуємо їх, розуміючи, що спортивні досягнення - це результат нелегких щоденних тренувальних занять спортсменів і тренерів»,- зазначив міський голова.

0 коментарів

Останні записи в блогах