Юрій Вілкул: «Незважаючи на непросту фінансову обстановку, на підтримку освіти, ЖКГ, програми з енергоефективності у Кривому Розі направимо додаткові кошти»

18.06.2020, Події
Друкувати

На червневому засіданні виконкому міськради підтримано рішення щодо виділення додаткового фінансового ресурсу на вирішення нагальних питань життєдіяльності міста. Кошти направлять на модернізацію зовнішнього освітлення, ремонт ліфтів, заходи з благоустрою, освітянські проєкти.

У зв'язку з карантином, як і по всій країні, скоротилися надходження від податків до міського бюджету. Разом з тим, у червні місто отримало економію коштів, що склалася за результатами процедур закупівель та фактично виконаних робіт. За пропозицією мера Юрія Вілкула, гроші спрямовують на розвиток міста. Зокрема, більше 2 млн грн – на програми ЖКГ з ремонту доріг, зовнішнього освітлення.

Міський голова Юрій Вілкул підкреслив: «Безумовно, наше місто, як і інші міста України, як і весь світ, відчуло на собі наслідки пандемії. На сьогодні можемо констатувати, що за 5 місяців міський бюджет недоотримав майже 280 млн грн, або 10% доходів. Однак, незважаючи на ситуацію, яка склалася з виконанням міського бюджету в період карантину, ми вживаємо всіх заходів задля стовідсоткового фінансування соціальних видатків. Не скорочений жодний із напрямків програми соціального захисту криворіжців, діють усі програми з підтримки медичної галузі. Особливу увагу приділяємо зміцненню матеріально-технічної бази лікувальних закладів».

Для вирішення питань боротьби з хворобою COVID-19, за рахунок скорочення видатків на утримання органів управління збільшено резервний фонд міського бюджету на 42,5 млн грн. Загальний обсяг додаткових видатків з міського бюджету у зв`язку із пандемією склав майже 115 млн грн. Уже профінансовано 75,2 млн грн для придбання апаратів штучної вентиляції легень, кисневих концентраторів, ампліфікаторів у реальному часі для ПЛР-тестування, швидких (експрес) тестів, засобів індивідуального захисту, лікарських засобів та виробів медичного призначення, продуктових наборів для людей похилого віку.

«Ми продовжуємо наводити лад на контейнерних майданчиках. Уже встановлено 150 нових сучасних систем зі збору сміття та відремонтовано 80 майданчиків. Зараз виділяємо кошти на виготовлення проєктно-кошторисної документації для ще 50 контейнерних майданчиків. Також, у рамках реалізації програми з ремонту ліфтів спрямовуємо додатковий ресурс на капремонт 13 ліфтів та замовляємо документацію на капітальний ремонт 100 одиниць у наступному році. Працюємо на перспективу і вже зараз замовляємо виготовлення проєктної документації для двох проєктів по галузі освіти. Мова йде про будівництво системи водовідведення школи №101 та реконструкцію будівлі під розміщення Навчального адміністративного центру розвитку креативної економіки», - підкреслив мер Юрій Вілкул.

0 коментарів

Останні записи в блогах