Юрій Вілкул - підрядникам: «Для комфорту та безпеки криворіжців роботи по підземному переходу по вулиці Лермонтова мають бути завершені восени»

29.07.2020, Події
Друкувати

Міський голова Юрій Вілкул провів виїзну робочу нараду з питань капремонту підземного переходу в Центрально-Міському районі за участю підрядників та керівництва району. Мер вкрай незадоволений темпами виконання робіт, які проводяться у районі, та дотриманням графіків.

Як доповіли виконавці, під час демонтажу старих конструкцій було виявлено значні проблемні моменти й дефекти, які завадили продовженню робіт і потребували усунення. Це й відсутність гідроізоляції, значна зношеність й аварійність несучих конструкцій, чавунних сходів та стін переходу. Тому, довелося демонтажні роботи призупинити, провести коригування проєкту, що значно затримало строки виконання.

«Тепер відкоригований проєкт доповнено новими розділами: водопостачання, водовідведення та відеоспостереження. Уже проведено тендер. Визначено переможця, з яким підписано угоду на виконання робіт. Ще необхідно укласти договір на технічний нагляд і в серпні буде розпочато власне будівельні роботи», - пояснив начальник управління капітального будівництва Валерій Катькін.

«Об’єкт важливий для комфорту та безпеки криворіжців, й основні роботи мають бути завершені восени цього року. Окрім реконструкції переходу, необхідно провести й благоустрій прилеглої території. Я беру проведення робіт під свій особистий контроль і вимагаю чіткого дотримання нових графіків від будівельників та районного керівництва», - наголосив міський голова.

Ремонтні роботи триватимуть на всіх 530 м2 підземки. Під час наради було переглянуто графік виконання робіт, намічено ряд додаткових заходів, щоб створити для криворіжців комфортні та зручні умови пересування у багатолюдному підземному пішохідному переході – від нового дизайну, освітлення до підйомних кранів для людей з обмеженими фізичними можливостями.

На час реконструкції для безпеки городян облаштовано наземний пішохідний перехід, зроблено дорожню розмітку та встановлено світлофор.

У 2016 році в Центрально-Міському районі було капітально перебудовано підземний перехід на площі Визволення. Повністю замінено комунікації, несучі конструкції, оновлено освітлення, оздоблення, встановлено запобіжні пристрої для захисту від затікання та ін.

0 коментарів

Останні записи в блогах