«Юрій Вілкул: «Соціальна підтримка криворіжців - найважливіший напрямок діяльності міської влади. Всі, кому потрібна допомога, - не залишаться без уваги»

21.08.2020, Соціум
Друкувати

У серпні ще 14 тисяч жителів отримають майже 20 млн грн матеріальної допомоги. Таке рішення було прийнято на серпневому засіданні виконкому.

«Ми продовжуємо турбуватися про найменш соціально захищених мешканців міста. Це - ветерани, інваліди, багатодітні сім“ї, чорнобильці, воїни-інтернаціоналісти, особлива увага - до наших  учасників АТО та їхніх родин.  У цьому році ми максимально врахували потреби людей, яким особливо необхідна підтримка», - зазначив міський голова  Юрій Вілкул.

Місто взяло на себе виконання багатьох соціальних програм  з підтримки  криворіжців, які на державному рівні було скасовано. «Ми підтримуємо родини, які виховують дітей з інвалідністю або онкохворих дітей. Вперше з цього року допомогу від міста отримують криворіжці, які мають інвалідність з дитинства. З початку року таку допомогу надали 1034 особам з інвалідністю, на загальну суму 3,1 млн грн. У серпні ще 548 осіб отримають  допомогу. Також, по 10 тис грн на кожну дитину отримають 172 родини з дітками-інвалідами. Вже  з початку року таку допомогу виплачено більше 2 тис дітей на загальну суму 21,6 млн грн.  Продовжуємо допомагати родинам, які  виховують дітей з інвалідністю, виділяючи з міського бюджету кошти на засоби гігієни. У цьому місяці  50 родин отримають таку допомогу. З початку року її вже отримали 210 родин на суму 2,4 млн грн. Як не прикро, але в цьому році у Кривому Розі народилися 12 хворих дітей, яким теж буде у серпні надано допомогу в розмірі 10 прожиткових мінімумів. Взагалі, на підтримку криворіжців з інвалідністю, дітей з інвалідністю з міського бюджету з початку року спрямовано 27,5 млн грн», - доповіла Інеса Благун, директор департаменту соціальної політики.

У Кривому Розі ефективно працює комплексна Програма соціальної підтримки учасників війни на сході України та членів їх сімей.  «У рамках цієї програми в серпні одноразову допомогу отримають 1702 учасники АТО на загальну  суму 8.5 млн грн.  Уже з початку року таку підтримку від міста отримали 3406 воїнів   на суму 17 млн грн. Також, одноразову та щомісячні допомоги за поданими заявами отримають 7 осіб з інвалідністю внаслідок війни, інвалідність яких пов’язана з безпосередньою участю в АТО, ООС. Уже з початку року такі допомоги отримали 165 воїнів, 89 сімей загиблих в АТО воїнів та 89 дітей загиблих на загальну суму  2,1 млн грн», - доповіла Інеса Благун, директор департаменту соціальної політики.

Також, продовжується виплата матеріальної допомоги воїнам-інтернаціоналістам, яку з початку року вже отримали 2335  учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав на суму більше 12 млн грн. У серпні ще 48 чоловік отримають таку допомогу на суму 240 тис грн.

Місто підтримує сім’ї загиблих працівників Міністерства внутрішніх справ та родини померлих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. У серпні більше 30 таких сімей отримають матеріальну допомогу.

Єдина в Україні соціальна програма мера Юрія Вілкула з підтримки криворіжців охоплює понад 140 тис. земляків:

- часткова компенсація на  оплату  житлово-комунальних  послуг  –  140 тис. осіб по 500 грн;

- чорнобильці – 4 тис. осіб від 3 тис. до 5 тис. грн;

- воїни-інтернаціоналісти та сім’ї загиблих – 2,8 тис. осіб по 5 тис. грн;

- Учасники АТО/ ООС, сім’ї загиблих – 6,6 тис. осіб по 5 тис. грн;

- учасники бойових дій Другої світової війни та прирівняні до них - 600 осіб від 3 тис. до 5 тис. грн.


 

0 коментарів

Останні записи в блогах